آخر بازی خواهیم دید بارسا خوش‌شانس بوده یا ما!

این اظهارنظر ژاوی به مذاق مربی باشگاه سئوتا خوش نیامده است. خوزه خوان رومرو در مصاحبه امروز خود پاسخ ژاوی را داد:«از نظر من ژاوی اظهارنظر درستی نداشت و می توانست نظرش را به گونه‌ای دیگر بیان کند. حرف‌های او به مذاق هیچکس در باشگاه ما خوش نیامده است. بارسا خوش شانس بوده؟ ما هم خوش شانس بودیم که به بارسلونا برخورد کردیم. روز بازی به عشق گرفتن پیراهن بازیکنان بارسا وارد زمین نمی شویم و در پایان بازی خواهیم دید کدام تیم خوش شانس‌تر بوده است.»

1789407

به گزارش “ورزش سه”، روز گذشته قرعه کشی دور یک هشتم نهایی کوپا دل ری به انجام رسید و بر این اساس بارسلونا باید برابر سئوتا، تیمی از دسته سوم فوتبال اسپانیا، قرار بگیرد. وقتی از ژاوی هرناندز، مربی بارسا، در مورد این قرعه سوال شد، او پاسخ داد که برای اولین بار از زمانی که مربی بارسا شده، در یک قرعه کشی خوش شانس بوده اند و البته سپس اضافه کرد که بارسا باید در زمین نشان دهد که تیم بهتر و شایسته‌تری برای صعود است.

1789408

رومرو ادامه داد:«من برای ژاوی احترام زیادی قائلم. او یکی از بهترین فوتبالیست‌های تاریخ اسپانیاست و به همین دلیل انتظار داشتم در مورد ما بهتر اظهارنظر می کرد. صادقانه بگویم کا از حرف‌های او متعجب شدم.»منبع


کد خبر : 1863605 |
18 دی 1401 ساعت 16:39 |
215 بازدید |

0
دیدگاه

پاسه مربی سئوتا به ژاوی


مربی سئوتا از واکنش ژاوی به قرعه بارسا در یک هشتم نهایی کوپا دل ری ناراحت شده و امروز پاسخ او را داد.

آخر بازی خواهیم دید بارسا خوش‌شانس بوده یا ما!