آرایش متفاوت تیم ملی امید: از کناره‌ها حمله کن!کد خبر : 1966681 |
29 شهریور 1402 ساعت 02:44 |
1.2K بازدید |

0
دیدگاه


تیم ملی امید با تغییرات پرتعدادی که نسبت به مقدماتی المپیک داشت امروز با نفرات جدید و سیستم متفاوت به میدان رفته بود.

آرایش متفاوت تیم ملی امید: از کناره‌ها حمله کن!

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی امید با آرایش متفاوتی نسبت به بازی‌های مقدماتی المپیک حاضر شده بود، حضور بازیکنان تکنیکی در تیم عنایتی دست او را باز گذاشته بود تا از سیستم 3-4-3 استفاده کند.

تیم ملی امید با تغییرات پرتعدادی که نسبت به مقدماتی المپیک داشت امروز با نفرات جدید و سیستم متفاوت به میدان رفته بود، نکته قابل توجه تیم ملی حضور پرتعداد بازیکنان کناری ایران بود که در این بازی عملکرد خوبی به جای گذاشتند.

محمد نصیری به همراه فلاح و گودرزی خط دفاعی تیم ملی را تشکیل می‌دادند، امید حامدی‌فر و محمد خدابنده‌لو دو هافبک وسط تیم ملی بودند، سامان تورانیان و امیر جعفری فول‌بک‌های تیم ملی بودند و جلوتر از آنها ممی‌زاده، اسلامی و ارسلان مطهری در خط حمله حضور داشتند.

1927706

مهدی ممی‌زاده و حسین اسلامی نقش کلیدی در تفکرات تیم عنایتی داشتند، وینگرهای تکنیکی تیم ملی در فاز هجومی و دفاعی تیم انعطاف بالایی داشتند و با قدرت دریبل و پا به توپ خوبی که دارند در دقایقی از بازی با آزادی بیشتر در میانه‌های میدان هم حاضر می‌شدند و طراحی حملات را در کنار خدابنده‌لو انجام می‌دادند.

این جابجایی فرصتی در اختیار بازیکنان میانی قرار داده بود که در دقایقی از بازی امید حامدی‌فر هافبک دفاعی ایران از حفره‌های ایجادشده استفاده کند و اقدام به شوت‌زنی از پشت محوطه و نفوذ به قلب دفاع عربستانی‌ها پیدا کند.

با توجه به تکنیک بالایی که وینگرهای ایران دارند، با اضافه شدن نفراتی چون سلمانی و حسین‌نژاد به اردوی تیم ملی می‌توان در انتظار بازی هجومی‌تر و باکیفیت از تیم ملی امید بود.منبع