آغاز مرحله نهایی مسابقات مینی فوتبال


کد خبر : 1965981 |
26 شهریور 1402 ساعت 09:15 |
122 بازدید |

0
دیدگاه

مرحله نهایی این دوره از مسابقات که انتخابی تیم ملی مینی فوتبال ایران نیز به شمار می رود، از امروز یکشنبه ۲۶ شهریور با حضور ۳۰ تیم به میزبانی استان زنجان آغاز خواهد شد. این مسابقات تا روز پنجشنبه هفته جاری به صورت متمرکز در زنجان برگزار خواهد شد تا چهره تیم های برتر مشخص شود.

سینا کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با حضور در زنجان در مراسم افتتاحیه این مسابقات که از ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد، شرکت خواهد کرد. علی خلیلی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی نیز در این مراسم حضور دارد.

مرحله نهایی مسابقات مینی فوتبال محلات بانوان نیز از روز دوشنبه ۲۷ شهریور با حضور ۲۷ تیم به میزبانی همدان آغاز خواهد شد تا چهره تیم های برتر این بخش نیز مشخص شود.منبع

به گزارش “ورزش سه” و به نقل از مهر، مسابقات مینی فوتبال محلات که با عنوان «جام ایرانیان» از دی ماه سال ۱۴۰۱ با حضور ۴۱ هزار و ۲۱۲ تیم در شهرهای مختلف آغاز شده بود، با شناخت تیم های برتر هر استان وارد مرحله نهایی شد.


مرحله نهایی مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان با حضور معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان آغاز خواهد شد. 

آغاز مرحله نهایی مسابقات مینی فوتبال