آلبا: در نقشی دیگر حامی بارسلونا خواهم بود

به گزارش “ورزش سه”، آخرین دیدار خانگی بارسلونا در این فصل از لالیگا با پیروزی 3-0 مقابل مایورکا همراه بود. در پایان این دیدار مراسمی ویژه برای تجلیل از جوردی آلبا و سرخیو بوسکتس، دو کاپیتان پرسابقه آبی اناری‌ها برگزار شد که امسال آخرین سال حضورشان در نوکمپ بود.

هر دو بازیکن در این مراسم دقایقی با هواداران صحبت کردند. صحبت‌های جوردی آلبا را در ادامه بخوانید:

1880959


کد خبر : 1940558 |
07 خرداد 1402 ساعت 23:48 |
16K بازدید |

5
دیدگاه

بازی کنار بوسکتس برایم افتخار بود
می‌خواهم در مورد یک شخص مهم و محبوب به نام بوسکتس صحبت کنم. بازی در کنار او افتخار بزرگی بود. برای سرخیو بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

1880960

از کمک به هم‌تیمی‌هایم لذت می‌برم
امروز همچنین باید بسیاری از افراد را به یاد بیاورم که نقش بسیار مهمی در دوران حرفه‌ای من ایفا کردند و افتخار بزرگی بود که در زمین بازی با آنها بودم. با تشکر از هم‌تیمی‌هایم، امسال شاید زیاد بازی نکردم، اما مهم‌ترین چیز این است که همیشه سعی کردم به تیم کمک کنم چون من از کمک به هم‌تیمی‌هایم احساس لذت می‌برم.

انتظار چنین جوی را نداشتم
امروز انتظار این همه ابراز عشق و احساسات را نداشتم. این یکی از بهترین روزهای زندگی من بود. ابتدا می‌خواهم از همه هواداران به خاطر لطفی که به من داشتند تشکر کنم.

ادای احترام به تیتو
می‌خواهم به تیتو ویلانووا ادای احترام کنم که در سال 2012 با من قرارداد امضا کرد… ما همیشه او را به یاد خواهیم داشت. حالا در نقشی دیگر تیم را حمایت خواهم کرد. همیشه افتخار می‌کنم که بازیکن بارسلونا هستم. زنده باد بارسا! زنده باد کاتالونیا!منبع


جوردی آلبا در آخرین بازی خود برای بارسلونا در نوکمپ برای دقایقی با هواداران صحبت کرد.

آلبا: در نقشی دیگر حامی بارسلونا خواهم بود