آلونسو امشب در تست‌های پزشکی بارسلونا


مارکوس آلونسو تا ساعاتی دیگر لندن را به مقصد بارسلونا ترک می کند و قرار است امشب در تست های پزشکی باشگاه بارسلونا حاضر شود.

آلونسو امشب در تست‌های پزشکی بارسلونا

مشکل بزرگ بارسلونا خطر نقض فرپلی مالی است و در حال حاضر قادر به پرداخت دستمزد این مدافع اسپانیایی نیست ولی به فاصله دو روز تا پایان نقل و انتقالات تابستانی در اسپانیا(در اسپانیا مهلت نقل و انتقالات تا دوم سپتامبر است)، بارسلونا در حال نهایی کردن انتقال مارتین برایثویت و سرجینیو دِست است و همچنین امیدوار است ممفیس دیپای و پی‌یر امریک اوبامیانگ نیز راهی تیم مورد نظر خود شوند.

روز دوشنبه جلسه‌ای بین مدیر برنامه‌های آلونسو و خوان لاپورتا، رئیس بارسا، برگزار شد و در آن لاپورتا اطمینان داد که تا پایان نقل و انتقالات، قطعا آلونسو را جذب خواهند کرد.


کد خبر : 1841358 |
09 شهریور 1401 ساعت 15:33 |
5K بازدید |

3
دیدگاه

ادعای اسپورت

به گزارش “ورزش سه”، بحث انتقال مارکوس آلونسو به بارسا از چند هفته قبل مطرح شده و مذاکرات خوبی هم با مدیران چلسی صورت گرفته است. توافق دو باشگاه تقریبا نهایی شده ولی بارسلونا تا تکلیف خروجی های خود را مشخص نکند، حاضر به اعلام خبر انتقال رسمی این بازیکن نیست. 

طبق ادعای اسپورت، آلونسو امروز ساعت 15 به وقت محلی لندن را به مقصد بارسلونا ترک خواهد کرد و قرار است امشب در تست های پزشکی باشگاه بارسلونا حاضر شود. بارسلونا پیش بینی کرده است که تا روز جمعه شرایط لازم برای قطعی کردن انتقال آلونسو فراهم شود.منبع