آلونسو: لورکوزن هنوز به کسب سهمیه اروپا امیدوار است

او با بیان اینکه تیمش شروع خوبی داشت اما نتوانست آن را ادامه دهد، گفت: “در 20 دقیقه نخست کار، توپ و میدان را در اختیار داشتیم. بعد از گل حریف اما کمی دچار مشکل شدیم. عملکرد امروز تیم با وجود اینکه خوب نبود، افتضاح هم نبود.”

1796432

ژابی آلونسو که تیمش در حال حاضر با 24 امتیاز در مکان نهم جدول رده‌بندی قرار دارد، معتقد است که شاگردانش هنوز می‌توانند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند. او در این خصوص تاکید کرد: “ما هنوز صعود به اروپا را جزء برنامه‌های خود داریم ولی فعلاً باید گل‌های زیادی بزنیم و نتایج بهتری کسب کنیم.”

به گزارش “ورزش سه”، بایرلورکوزن شروع خوبی بعد از تعطیلات داشت و دو برد متوالی در بوندس لیگا کسب کرد. این تیم اما امروز در یکی از دیدارهای هفته هجدهم مقابل دورتموند متحمل شکست دو بر صفر شد تا فرصت صعود یک‌پله‌ای در جدول را از دست بدهد. ژابی آلونسو در پایان این دیدار اعلام کرد که از عملکرد شاگردانش راضی نیست.


کد خبر : 1867546 |
10 بهمن 1401 ساعت 00:23 |
5.4K بازدید |

1
دیدگاه

امشب خوب نبودیم، ولی افتضاح هم نبودیم

شکست مقابل دورتموند باعث شد تا نوار بردهای متوالی لورکوزن بعد از پنج بازی پاره شود. سرمربی سرخ‌پوشان درمورد این اتفاق گفت: “بعد از کسب پنج برد متوالی، امروز چاره‌ای جز پذیرش شکست نداشتیم. البته هنوز کار تمام نشده و به تلاش خود ادامه می‌دهیم.”

آگزبورگ رده‌چهاردهمی حریف بعدی لورکوزن خواهد بود. آلونسو ضمن ابراز امیدواری برای جبران شکست مقابل دورتموند در این دیدار گفت:”فعلاً تمام تمرکز خود را روی بازی روز جمعه معطوف کرده‌ایم؛ جایی که انتظار یک بازی دشوار و پرفشار مقابل آگزبورگ را داریم؛ اما به‌دنبال پیروزی و از سرگیری روند خوب خود هستیم.”منبع


سرمربی بایر لورکوزن بعد از شکست مقابل دورتموند، اعلام کرد که هنوز به کسب سهمیه اروپایی امیدوار است.

آلونسو: لورکوزن هنوز به کسب سهمیه اروپا امیدوار است