آمریکا با این نمایش، ایرانی‌ها را امیدوار کرد!(عکس)کد خبر : 1845008 |
01 مهر 1401 ساعت 20:12 |
2.1K بازدید |

1
دیدگاه


آمار دیدار ژاپن و آمریکا نشان می‌دهد حریف ایران در جام جهانی هیچ حرفی مقابل نماینده قدرتمند آسیا برای گفتن نداشته است.

آمریکا با این نمایش، ایرانی‌ها را امیدوار کرد!(عکس)

به گزارش “ورزش سه”، عصر امروز طی یک دیدار تدارکاتی تیم های ژاپن و آمریکا مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با برتری دو بر صفر ژاپنی ها مقابل حریف ایران در جام جهانی قطر به پایان رسید.

نکته قابل توجه در این مسابقه عملکرد ضعیف آمریکا مقابل نماینده آسیا بود. آمریکایی ها ضمن اینکه دو گل از ژاپن دریافت کردند اما آمار بازی نشان می‌دهد که در طول مسابقه حرف خاصی برای گفتن نداشته‌اند.

آمار بازی ژاپن و‌آمریکابرتری مطلق نماینده آسیا را نشان می‌دهد. اگرچه در بحث مالکیت توپ ژاپنی‌ها 43 به 57 درصد عقب تر از آمریکا بودند، اما در همه مباحث برتری سامورایی ها مشهود است.

ژاپن در این مسابقه 13 شوت به سمت دروازه شد که 8 شوت در چارچوب بود. در مقابل آمریکایی ها فقط 3 شوت زدند که هیچ کدام از آنها راهی به چارچوب نیافت.

مت ترنر، دروازه‌بان آمریکا در بازی امروز شش عکس العمل (سیو) نشان داد در شرایطی که این آمار برای سوئیچی گوندا، همتای وی صفر بود. ضمن اینکه 8 کرنر در این بازی برای ژاپنی‌ها بود و آمریکا فقط دو کرنر زد.

این نمایش از سوی آمریکا، هواداران فوتبال ایران را به رقابت با این کشور در جام جهانی امیدوار می‌کند. البته که نمی‌شود این تیم را از روی مسابقه دوستانه با ژاپن ارزیابی کرد و قطعا شاگردان گرگ برهالتر حریف قدرتمندی برای تیم ملی ایران در قطرمحسوب می‌شوند.منبع