آنالیز شبانگاهی ژاپن در اردوی تیم ملی!

به گزارش “ورزش سه”، لیگ ملت‌های والیبال سال 2023 در گروه مردان از 16 خردادماه آغاز می‌شود و یکم مرداد با معرفی تیم‌های برتر به پایان خواهد رسید. تیم ملی والیبال ایران پنجمین حضور خود را در این رقابت‌ها تجربه خواهد کرد.


اولین جلسه آنالیز پیش از مصاف با ژاپن امشب برگزار شد و آنالیز نهایی پیش از نخستین مسابقه ایران در لیگ ملت‌ها 2023 برگزار خواهد شد.

آنالیز شبانگاهی ژاپن در اردوی تیم ملی!

دومین جلسه آنالیز مردان والیبال ایران پیش از نبرد با ژاپن فردا صبح با حضور تمام بازیکنان برگزار خواهد شد. همچنین بازیکنان تیم ملی والیبال ایران فردا صبح یک جلسه تمرینی سبک را پشت سر خواهند گذاشت و ساعت ١٩:۴٠ به وقت ژاپن (14:10 به وقت ایران) مقابل تیم میزبان قرار خواهند گرفت.منبع

مردان والیبال ایران بعدازظهر امروز (دوشنبه، ۱۵ خرداد) در سالن اصلی مسابقات تمرین توپی خود را پشت سر گذاشتند و برای اولین مسابقه در لیگ ملت‌ها برابر تیم میزبان آماده شدند.


کد خبر : 1942119 |
15 خرداد 1402 ساعت 18:59 |
4K بازدید |

1
دیدگاه

تمرین در گایشی‌هال پایان روز شلوغ تیم ملی والیبال ایران نبود، چرا که جلسه آنالیز ژاپن نیز در هتل برگزار شد. در این جلسه سرویس‌های ژاپن مورد تحلیل قرار گرفت. حسین خوریانی، آنالیزور تیم، نحوه سرویس زدن و مناطق مورد هدف ژاپنی‌ها را برای لیبروها و دریافت‌های تیم ملی آنالیز کرد تا ملی‌پوشان با شناخت دقیقی به مصاف حریف بروند.