آنچلوتی: به بارسا مثل یک شیر نگاه می‌کنیم نه گربه!کد خبر : 1896441 |
27 اسفند 1401 ساعت 15:47 |
2.5K بازدید |

0
دیدگاه

فردا حمله خواهیم کرد


کارلو آنچلوتی بارسلونا را به یک شیر تشبیه کرد که باید آن را کاملا جدی گرفت. او وعده یک بازی هجومی را در ال‌کلاسیکو داد.

آنچلوتی: به بارسا مثل یک شیر نگاه می‌کنیم نه گربه!

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید فردا در نوکمپ و در دیداری بسیار حساس به مصاف بارسلونا خواهد رفت. رئال پس از پیروزی برابر لیورپول و رسیدن به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، روحیه بالایی دارد و برای کاهش فاصله با بارسا به 6 امتیاز باید حتما در ال‌کلاسیکو پیروز شود.

1831041

کارلو آنچلوتی در نشست خبری این بازی گفت: «دشوار بتوان گفت که فردا شاهد چه سبک بازی‌ای از دو تیم خواهیم بود چون هر بازی داستان خودش را دارد. ما فقط و فقط به دنبال پیروزی هستیم. به اینکه اگر ببازیم یا مساوی کنیم، لالیگا از دست می‌رود، توجهی ندارم چون فقط از این بازی برد می‌خواهیم.»

کارلتو در مورد اینکه اگر امسال جامی کسب نکنند، اخراج خواهد شد، گفت: «این برعهده باشگاه است و مدیران عملکرد من و تیم را ارزیابی خواهند کرد. قبلا هم گفته‌ام که دست من باشد، همه عمر در رئال خواهم ماند. من دوست دارم بمانم و امیدوارم که ماندنی شوم. من از هر روز حضورم در رئال لذت می‌برم و اگر باشگاه تصمیم بگیرد همین سه ماه باقی مانده را بمانم، از آن لذت خواهم برد. اگر سه سال دیگر بمانم، از آن سه سال لذت می‌برم. دو جام برده‌ام و سه جام دیگر در فصل جاری باقی مانده است. معتقدم ما حداقل یک جام دیگر خواهیم برد.»

فیکس شدن مودریچ و کروس در ال‌کلاسیکو: «از اینکه به این دو بازیکن فوق‌العاده خوب تردید دارید، برایم تعجب‌آور است چون کروس و مودریچ از بهترین‌های دنیا هستند. حضورشان در ترکیب ثابت نباید عجیب باشد.»

1828986

رئال در چه جامی قهرمان می‌شود؟ «آمارها می‌گویند که در لالیگا و کوپا دل ری شانس کمتری داریم ولی در لیگ قهرمانان شرایط به گونه‌ای دیگر است.»

سبک بازی رئال در ال‌کلاسیکو: «ما 9 امتیاز عقبیم و باید هجومی بازی کنیم. ما در نوکمپ حمله خواهیم کرد.»

برخورد به چلسی در  یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان: «مهم نیست در بازی رفت میزبانیم و در بازی برگشت باید به زمین چلسی برویم. فصل قبل در بازی برگشت میزبان بودیم و چلسی سه گل در ابتدا به ما زد. مطمئنم با حمایت هواداران در بازی رفت می‌توانیم نتیجه خوبی بگیریم.»

1833397

دوئل آرائوخو و وینیسیوس: «وینسیوس همیشه وینیسیوس است و تحرک بالایش می‌تواند به ما در بازی کمک کند. به اینکه او را در سمت راست قرار دهم، فکر می‌کنم. البته شما خیلی جدی نگیرید. او فردا در سمت چپ شروع می‌کند ولی شاید مرتب جابه‌جا شود.»

ترس از فرم فعلی بارسا: «به بارسا باید مثل یک شیر نگاه کنیم نه مثل یک گربه. اگر بارسا را یک گربه فرض کنیم، انگار قرار است به یک جشن برویم. ما فردا برابر یک تیم بزرگ بازی داریم و این بازی بسیار مهم است. همیشه قبل از چنین بازی‌هایی ترس و استرس وجود دارد و طبیعی است. دو ساعت قبل از شروع بازی، همیشه بدترین زمان برای من است.»منبع