آنچلوتی: رئال مادرید هرگز تسلیم نمی‌شودکد خبر : 1865685 |
30 دی 1401 ساعت 09:18 |
63 بازدید |

0
دیدگاه


کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، از این که تیمش توانست علیرغم دریافت دو گل برابر ویارئال به پیروزی برسد ابراز خوشحالی کرد.

آنچلوتی: رئال مادرید هرگز تسلیم نمی‌شود

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید شب گذشته در چارچوب رقابت‌های مرحله یک هشتم جام حذفی اسپانیا به مصاف ویارئال رفت و موفق شد با نتیجه 2-3 برابر این تیم پیروز شود. 
این تیم در حالی نیمه اول این بازی را به پایان رساند که با دو گل از حریف عقب بود اما درخشش وینیسیوس جونیور و ادر میلیتائو و گل دیرهنگام دنی سبایوس باعث شد که آنها بار دیگر به بازی برگردند و اجازه تکرار شکست برابر ویارئال در لالیگا را در کوپا دل ری ندهند. 
آنچلوتی پس از پایان این بازی به خبرنگاران گفت:« بله، ما برگشتیم. نیمه اول خوب نبود و اتفاقاتی غیرمنتظره رخ داد. تغییر جریان بازی دشوار بود اما این تیم شخصیت بسیار خوبی دارد. نیمه دوم اعتماد به نفس زیادی به ما داد. ما تسلیم نشدیم و برای هر توپ جنگیدیم.»

1786564

این مربی ایتالیایی با اشاره به مشکلات تیمش در این بازی اظهار داشت:« من بسیار عصبانی بودم چون ما نتوانستیم در دوئل‌ها خودمان را تحمیل کنیم. من به تیم گفته بودم که باید به موقع قدرت‌شان را نشان دهند. ما نمی‌توانیم در نیمه اول چنین نمایشی داشته باشیم اما واکنش بازیکنان در نیمه دوم عالی بود چون این تیم هرگز تسلیم نمی‌شود.»
او در پاسخ به سوالی درباره تعویض ادواردو کاماوینگا اضافه کرد:« او با انرژی بسیار زیاد بازی کرد و ویژگی‌هایش را به نمایش درآورد. من او را بیرون نکشیدم چون باید آرام آرام همه چیز را یاد بگیرد و بازی او در این دیدار بسیار خوب و کامل بود.»
سرمربی رئال همچنین با تمجید از عملکرد سبایوس و مارکوس آسنسیو ادامه داد:« آنها توانستند جریان بازی را تغییر دهند چون کیفیت و انرژی بیشتری را به تیم اضافه کردند. آنها در تغییر نتیجه بازی تعیین کننده ظاهر شدند.»

 منبع