آنچلوتی: فوتبال به بازیکنی مثل وینیسیوس نیاز دارد

کاماوینگا، سبایوس و والورده، ترکیب خط میانی جدید رئال:«مشخص نیست. اگر بیرون بنشینند نیز غیرمنصفانه نخواهد بود. این هم یک گزینه برای خط میانی است. تقویمی فشرده داریم و توقعات از رئال هم بالاست. فردا بهترین ترکیب ممکن به میدان می رود و شاید همین سه بازیکن از ابتدا در زمین باشند.»

به گزارش “ورزش سه”، فردا شب در برنابئو رئال مادرید میزبان اتلتیکو از مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری است. این یک تک بازی است و برنده راهی نیمه نهایی می شود. 

1794266


کارلو آنچلوتی معتقد است بازیکنی مثل وینیسیوس با تکنیک بالایش باعث جذاب تر شدن فوتبال می شود و تاکید کرد که خطاهای زیاد روی او نباید باعث از دست رفتنش تمرکزش شود.

آنچلوتی: فوتبال به بازیکنی مثل وینیسیوس نیاز دارد


کد خبر : 1866708 |
05 بهمن 1401 ساعت 16:15 |
141 بازدید |

0
دیدگاه

او نباید تمرکزش را از دست بدهد

دوری والورده از فرم خوب قبل از جام جهانی:«بله، فده هنوز بازیکن قبل از جام جهانی نیست و در مورد او باید صبور باشیم. البته من هرگز از والورده انتظار ندارم هر بازی گل بزند. نقش او در کارهای دفاعی و هجومی تیم انکارنشدنی است.»

آنچلوتی در مورد نیمکت‌نشینی تونی کروس و لوکا مودریچ در بازی یکشنبه شب برابر بیلبائو گفت:«هر دو بازیکن باتجربه اند و به خوبی شرایط رئال را درک می کنند. در این مورد نیاز به توضیح و صحبت با آنها ندارم و به خوبی می دانند تیم پر از بازیکنان باکیفیت است و گاهی نیاز است روی نیمکت بنشینند. در ابتدای فصل با همه صحبت کردم و گفتم که تیم وارد دوره ای جدید شده و نیاز داریم بازیکنان جوان بیشتر وارد ترکیب شوند. همه باید این را درک کنند. همین تعهد و صبوری بازیکنان باتجربه و قدیمی در فصل گذشته نیز بسیار به کمک ما آمد.»

1794416

کارلو آنچلوتی، مربی رئال، در نشست خبری این بازی گفت:«مثل همه دربی ها برای این بازی هم به شکلی ویژه خودمان را آماده کرده ایم. برابر تیمی قدرتمند بازی داریم و پس از دو ماه بار دیگر در برنابئو بازی داریم و مقابل هواداران به دنبال کسب پیروزی هستیم. معتقدم شانس خوبی برای رفتن به نیمه نهایی داریم چون میزبانیم و البته به خوبی از قدرت اتلتیکو باخبریم. اتلتیکو حالا شرایط بهتری نسبت به هفته های قبل دارد و بازی خوبی خواهد شد.»

وینیسیوس:«قرار نیست وینی استراحت کند چون در بهترین فرم بدنی قرار دارد. معتقدم ذهنیت درست برای او امری کلیدی است و باید از او به خوبی محافظت کنیم. در زمین بیشتر از همه روی او خطا می کنند ولی وینی نباید تمرکزش را از دست بدهد. فوتبال به بازیکنی تکنیکی مثل وینیسیوس نیاز دارد. او را متمرکز و باانگیزه می بینم و ندیدم از شرایط موجود گلایه کند.»منبع

غایبان تیم:«داوید آلابا در دسترس است ولی شوامنی خیر. هازارد، لوکاس و کارواخال هم به دربی نمی رسند.»

1794456