آنچلوتی: مشکل از وینیسیوس نیست، از فوتبال اسپانیاست

سطح بحران در رئال مادرید: «توقعات در رئال بالاست و باید به خوبی شرایط فعلی را ارزیابی کنیم. من همچنان معتقدم تیمی رو به پیشرفت هستیم و در وضعیت خوبی به سر می‌بریم. در تیم اعتماد به نفس بالایی می‌بینم و مطمئنم نتایج خوبی تا پایان فصل خواهیم گرفت.»



منبع

کارلتو در نشست خبری این بازی گفت: «جام باشگاه‌های جهان تورنمنتی بسیار مهم است؛ یعنی شما در لیگ قهرمانان کارتان را به بهترین شکل انجام داده‌اید. ما در مراکش هواداران زیادی داریم و این شانس را داریم تا با کسب یک جام دیگر، هواداران‌مان در همه جای دنیا را خوشحال کنیم. شرایط خوبی در فصل جاری نداریم و قهرمانی می‌تواند روحیه و اعتماد به نفس تیم را برای ادامه کار بسیار بالا ببرد.»

خطاهای زیاد روی وینیسیوس و دفاع بازیکنان رئال از او در زمین: «بازیکنان رئال باید از چه چیز دفاع کنند؟ به نظر می‌رسد مشکل از وینیسیوس است ولی این‌طور نیست. مشکل از فوتبال اسپانیاست و این معضل باید حل شود. وینیسیوس قربانی موضوعی است که من درکش نمی‌کنم.»

1799248


کارلو آنچلوتی یک بار دیگر از وینیسیوس دفاع کرد و گفت که حجم انتقادات از سبک بازی او غیرمنصفانه است و این در واقع مشکل فوتبال اسپانیاست.

آنچلوتی: مشکل از وینیسیوس نیست، از فوتبال اسپانیاست

وضعیت مصدومان رئال: «تیبو کورتوا، بنزما و میلیتائو در فهرست هستند و فکر می‌کنم بتوانند برای شنبه اگر ما بتوانیم در فینال باشیم، در دسترس باشند. اگر به فینال برویم، پنجشنبه از مادرید به مراکش می‌آیند.»


کد خبر : 1869059 |
18 بهمن 1401 ساعت 14:25 |
1.2K بازدید |

1
دیدگاه

باید این معضل برطرف شود

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید در مراکش حضور دارد و فردا در نیمه نهایی جام باشگاه‌های جهان باید برابر الاهلی مصر، قهرمان آفریقا، قرار بگیرد. رئال پس از شکست مقابل مایورکا شرایط چندان خوبی ندارد و این جام برای کارلو آنچلوتی به خصوص اهمیت بالایی دارد چرا که ناکامی در آن آینده او در رئال را با خطری جدی مواجه خواهد کرد.

1799247

الاهلی: «الاهلی باشگاهی با تاریخی پرافتخار است. بارها در این رقابت‌ها حاضر بوده‌اند و تیمی سازمان یافته هستند. بازی دشواری برابر تیمی باانگیزه خواهیم داشت. فردا ما هم مثل الاهلی هواداران زیادی در ورزشگاه خواهیم داشت و بازی جذابی خواهد شد.»