اتوبان چمران جو جایگاه ۳۶ را دارد!کد خبر : 1966600 |
28 شهریور 1402 ساعت 19:27 |
6.7K بازدید |

8
دیدگاه

بدرقه پرسپولیس تا دم در استادیوم؛


هواداران پرسپولیس بی توجه به حضور رونالدو در محله سعادت آباد، همه تلاش‌شان را برای روحیه دادن به تیم محبوب‌شان انجام دادند.

اتوبان چمران جو جایگاه ۳۶ را دارد!

به گزارش “ورزش سه”، ساکنین ساختمان‌های مشرف به خیابان چمران در فاصله کمتر از سه ساعت تا شروع بازی تاریخی پرسپولیس و النصر با صدای ممتد بوق ماشین و موتور مواجه شدند.

وقتی برای اطلاع از علت این سر و صدا به کنار پنجره رفتیم با صحنه جالبی مواجه شدیم. اتوبوس سرخ‌رنگ پرسپولیس برای لیگ قهرمانان آسیا از هتل آزادی به سمت استادیوم حرکت کرده و بسیاری از علاقه‌مندان به این تیم راضی به بدرقه سرخ‌ها تنها از جلوی هتل نشده بودند!

بسیاری از هواداران با ماشین و موتور به دنبال اتوبوس پرسپولیس راه افتادند و با بوق‌های متوالی و تشویق‌های‌شان به بازیکنان تیم محبوب خود روحیه بخشیدند.

1927750

محروم بزرگ این بازی خود AFC است که در نهایت راضی به بخشش این هواداران پرشور نشد تا هفته اول لیگ قهرمانان یک جو قرمز فوق العاده را در استادیوم از دست بدهد.

هواداران پرسپولیس از ساعت‌ها قبل تیم‌شان را در محوطه هتل تشویق کردند و حالا بازیکنان‌شان را تا خود استادیوم تشویق کردند تا به این شکل سکوت ورزشگاه کمتر توی ذوق‌شان بزند.منبع