اتوبوس آرژانتین به میدان اصلی شهر نرسید

روزنامه اوله دقایقی پیش اعلام کرد تخمین زده می‌شود نزدیک به سه میلیون نفر در خیابانها هستند. ازدحام جمعیت به حدی است که رئیس فدراسیون فوتبال این کشور دقایقی پیش تایید کرد که اتوبوس آلبی‌سلسته به میدان اوبلیسک نخواهد رسید. او از هواداران حاضر در این میدان عذرخواهی کرد.


کد خبر : 1860421 |
29 آذر 1401 ساعت 23:33 |
4.5K بازدید |

0
دیدگاه

رئیس فدراسیون از مردم عذرخواهی کرد

ولی ما نتوانستیم به میان جمعیت زیادی برویم که در میدان اوبلیسک جمع شده بودند. نهادهای امنیتی که ما را اسکورت می‌کردند اجازه ندادند جلوتر برویم. از طرف بازیکنان آرژانتین، قهرمان‌های دنیا‌، هزاران بار عذرخواهی می‌کنم. حیف شد“.منبع

از ساعتی پیش صدها هزار آرژانتینی در خیابانهای بوئنوس‌آیرس مشغول جشن و پایکوبی هستند و اتوبوس روباز حامل بازیکنان تیم ملی این کشور در خیابانها به سمت میدان اوبلیسک در حرکت است تا مراسم اصلی در این میدان برگزار شود.

چیکی تاپیا با انتشار چند توییت خطاب به هواداران آرژانتینی نوشت:” ما از استان بوئنوس‌آیرس و وزیر امنیت سرخیو برنی تشکر می‌کنیم که اتوبوس تیم ملی بدون هیچ حادثه‌ای توانست تا ورودی پایتخت پیش بیاید. بازیکنان ما موفق شدند در میان مردم کشور حاضر شده و در آغوش آنها غرق بشوند.


رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین از شهروندان بوئنوس‌آیرس عذرخواهی کرد که اتوبوس حامل بازیکنان آلبی‌سلسته به دلیل ازدحام جمعیت نتوانست در میدان مرکزی این شهر حاضر شود.

اتوبوس آرژانتین به میدان اصلی شهر نرسید

به گزارش “ورزش سه”، درحالیکه جشن قهرمانی مردم آرژانتین در خیابان‌های پایتخت این کشور به مناسبت قهرمانی آلبی‌سلسته در جام جهانی قطر ادامه دارد اتوبوس حامل بازیکنان آرژانتین نتوانست به میدان مرکزی این شهر، میدان اوبلیسک، برسد تا مراسم اصلی در حضور صدها هزار هوادار در این میدان برگزار بشود.