احمق بودم که پیشنهاد آرسنال را رد کردم!

اما جورجیو کیه لینی تصمیم به ماندن در لیورنو گرفت و در ادامه نیز راهی یوونتوس شد. اما این مدافع ایتالیایی که در لیگ آمریکا بازی کند، اعتراف کرد مرتکب اشتباه شده و تصور می کرده در صورت جدایی از لیورنو به این تیم خیانت کرده است.


کد خبر : 1840864 |
06 شهریور 1401 ساعت 20:12 |
2.1K بازدید |

0
دیدگاه

جورجیو کیه لینی:

جورجیو کیه لینی گفت: “در گذشته و حدود دو دهه قبل، من واقعا احمق بودم که یک پیشنهاد فوق العاده را در ابتدای دوران ورزشی ام رد کردم. در آن زمان من تنها 16 سال سن داشتم و در دسته سوم فوتبال ایتالیا بازی می کردم. یک پیشنهاد بزرگ برای من با دستمزدی 200 میلیون لیر (تقریبا 66 هزار پوند در سال) از باشگاه آرسنال رسید که مورد قبولم قرار نگرفت و پیشنهاد این تیم را رد کردم. البته در آن سن و سال احساس می‌کردم هنوز آماده انتقال به تیم دیگر و مهاجرت از ایتالیا به انگلیس نیستم. همچنین اگر پیشنهاد آرسنال را قبول می‌کردم، این تصور برای همه ایجاد می شد که انگار من به لیورنو خیانت کرده‌ام و به همین دلیل این پیشنهاد را رد کردم.”منبع

به گزارش “ورزش سه”، جورجیو کیه لینی، مدافع سابق بیانکونری، نزدیک به دو دهه با لباس این باشگاه به میدان رفته و به موفقیت های فراوانی از جمله 9 اسکودتوی متوالی دست یافت. این مدافع بلندقامت که دوران درخشش خود را در لباس لیورنو آغاز کرد، در اواسط دهه ابتدایی هزاره جدید مورد توجه آرسن ونگر و باشگاه آرسنال قرار گرفت و با پیشنهاد قابل توجه توپچی ها مواجه شد.


جورجیو کیه لینی، اسطوره باشگاه یوونتوس، اعتراف کرد اشتباه کرده که پیشنهاد آرسنال را در سن 16 سالگی رد کرده است.

احمق بودم که پیشنهاد آرسنال را رد کردم!