اختصاصی/ تمرین یوزها برای تاریخ‌سازیکد خبر : 1854124 |
27 آبان 1401 ساعت 17:41 |
214 بازدید |

0
دیدگاه

درس اتحاد توسط مستر سی‌کیو


حلقه اتحاد ملی‌پوشان؛ مهم‌ترین تصویر تمرین امروز در فاصله ۷۲ ساعت تا بازی با انگلیس بود.

اختصاصی/ تمرین یوزها برای تاریخ‌سازی

به گزارش “ورزش سه”، كارلوس كی‌روش سرمربی پرتغالی تیم‌ملی شاید بیش از اینکه به دنبال مسائل فنی باشد، تمرکزش را روی دیگر مسائل نیز قرار داده باشد. جایی که طی دو روز اخیر بازیکنان او در گیر و دار نشست خبری و حواشی مربوط به آن نیز قرار داشته‌اند.

هجمه‌های شکل گرفته در کنار شایعات دیگر باعث شده تا كارلوس كی‌روش پیش از شروع تمرین امروز تمامی شاگردانش را به میانه میدان فرابخواند و در جملاتی تحریک کننده به دنبال بالا بردن روحیه آن و حس جنگندگی تیم باشد.

بازیکنان و حتی اعضای تیم با حضور در میانه زمین تمرینی و در حالیکه که دست روی شانه‌های یکدیگر انداخته بودند، پیام خود را پیش از بازی با انگلیس مبنی بر “اتحاد” به نمایش گذاشتند. تصاویر مشخص کننده این است که كارلوس كی‌روش در وسط این جمع در حال گفتن جملاتی است که مسلما تاثیر آن در اولین بازی تیم ملی را باید شاهد بود.

کریم انصاریفرد و مرتضی پور علی گنجی مهاجم و مدافع تیم ملی نیز پیش از شروع تمرین بنابر پروتکل برگزاری این بازی‌ها برای حضور دو بازیکن در نشست خبری، پاسخگوی اصحاب رسانه بودند و به سوالات عمدتا خارج از مسائل فنی آنها پاسخ داد.

صادق محرمی و رامین رضاییان به عنوان دو مدافع سمت راست ایران همچنان رقابت سختی را دنبال می‌کنند. جایی که ذهن آن درگیر رقابت بزرگ با جک گریلیش ستاره ۱۰۰ میلیون پوندی منچستریونایتد یا فیل فودن در ترکیب انگلیس خواهد بود. با این حال در فاصله سه روز مانده به این رقابت، هر دو مدافع راست تیم ملی، با بالاترین انگیزه و توان به دنبال اثبات خود هستند.

پورعلی‌گنجی در نشست خبری نیز از اتحاد خبر داد؛ جایی که با اشاره به اسطوره‌های فوتبال ایران و تلاش آنها در رویدادهای ورزشی برای خوشحالی مردم، مدعی شد که وی نیز این موضوع را سرلوحه کار قرار داده و در تلاش است تصویری ویژه برای خوشحالی مردم شکل دهد.

با این حال کریم انصاریفرد شاید با چالشی بزرگ‌تر در گفتگو با اصحاب رسانه حاضر در نشست خبری مواجه شد و البته ضمن هواخواهی از گفتگوی روز گذشته علیرضا جهانبخش او نیز از تلاش هم‌تیمی‌هایش و در راس آن كارلوس كی‌روش برای موفقیت بزرگ در این رقابت‌ها صحبت کرد.

تمرین امروز نیز همانند روزهای گذشته و طبق هماهنگی‌ها به حضور ۱۵ دقیقه‌ای اصحاب رسانه همراه شد.

میلاد محمدی که جالب‌ترین تصویر جام قبلی را با پرتاب اوت عجیبش ثبت کرده بود، شاید فرصت ویژه‌تری برای تکمیل آن پروژه پیش رو داشته باشد. مدافع چپ تیم ملی نیز در تلاش است در رقابت سختی برای گرفتن این پست دارد، كارلوس كی‌روش را مجاب به حضور فیکس خود کند.
مهدی ترابی و مجید حسینی نیز در تمرین امروز با شادابی بالایی کار را دنبال کردند.مجید حسینی که از وی به عنوان از گزینه‌های اصلی خط دفاعی ایران شناخته می‌شود، خود را آماده رقابت با یکی از هجومی‌ترین تیم‌های جام و ستاره‌های خط حمله‌اش می‌کند و امیدوار است از این آزمون با موفقیت خارج شود.

كارلوس كی‌روش بعد از دو دوره حضور روی نیمکت ایران و خصوصا رقابت میلی‌متری در دوره قبلی، اکنون با تمامی مصائبی که در مسیر آماده‌سازی از آن یاد کرده بود، از شاگردانش یک خواسته دارد؛ تمرکز و بالاترین توان و انگیزه برای تاریخ‌‌سازی. سرمربی پرتغالی بهترین ویژگی تیم ملی طی دوره‌های حضور روی نیمکت را با اتحاد بین بازیکنان شکل داده بود و اکنون نیز باید دید در این جام قادر خواهد بود بعد از حلقه اتحادی که شکل داده بود و سخنرانی انگیزشی‌اش، یک‌ موفقیت تاریخی را شکل دهد یا خیر.منبع