اخراج در ۳۰ ثانیه: آبروریزی ستاره آمریکایی بارساکد خبر : 1981399 |
30 آبان 1402 ساعت 14:15 |
6K بازدید |

2
دیدگاه

فروپاشی عصبی سرجینیو دست


سرجینیو دست در بازی آمریکا برابر ترینیداد از زمین بازی با دریافت دو کارت زرد متوالی اخراج شد و در واکنش حرکتی زشتی مقابل داور انجام داد.

اخراج در 30 ثانیه: آبروریزی ستاره آمریکایی بارسا

به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی آمریکا در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ ملت های منطقه کونکاکاف برابر ترینیداد و توباگو با نتیجه 2-1 شکست خورد اما در مجموع با برتری 4-2 راهی دور نیمه نهایی شد و ماه مارس باید برابر مکزیک قرار بگیرد. آمریکا این بازی را 10 نفره به پایان رساند چون در دقیقه 39 سرجینیو دست اخراج شده بود.

1956773

اخراجی بسیار عجیب که با آبروریزی همراه بود. مدافع بارسا که قرضی برای آیندهوون بازی می کند، بر سر یک اعلام اوت از سوی داور به قدری عصبانی شد که در نهایت طی 30 ثانیه دو کارت زرد گرفت و بیرون رفت.

دست معتقد بود والتر لوپز، داور بازی، به اشتباه سوت زده و او توپ را روی خط کنترل کرده است. او توپ را با عصبانیت به آسمان کوبید و کار به همینجا هم ختم نشد. دِست بسیار معترض بود و فحاشی می کرد تا جایی که جیو رینا با دست جلوی دهان او را گرفته بود. دِست اعتراض می کرد و کارت زرد دوم را هم گرفت و زمین را ترک کرد. او پس از اخراج حرکت زشتی هم مقابل داور انجام داد.

1956771

هنگام خروج از زمین، تیم ریم، کاپیتان، و مت ترنر، گلر آمریکا، به شدت به او اعتراض کردند و این وضعیت در رختکن نیز ادامه داشت.

وقتی از ترنر در پایان بازی سوالی در مورد دست مطرح شد، او گفت: «حرکت او بی احترامی به تمام بازیکنان درون زمین بود. او باعث شد ما بی جهت 60 دقیقه 10 نفره بازی کنیم. نمی خواهم به جزئیات اشاره کنم ولی در رختکن همه از او عصبانی بودند.»

1956772

مربی آمریکا نیز در نشست خبری خود شدیدا از رفتار سرجینیو دست انتقاد کرد. او در بازی چندی پیش برابر مکزیک نیز به دلیل درگیری با بازیکن حریف اخراج شده بود و مشخص نیست دلیل این رفتارهای عجیب او چه چیزی است. دست در آیندهوون در 13 بازی توانسته یک پاس گل بدهد و بازیکن معمولا ثابت این تیم است.

1956774منبع