ادامه تبعید سانچو: تن‌هاخ به او اعتماد ندارد

هفته گذشته اما سانچو به مجموعه تمرینی منچستریونایتد، کرینگتون، رفت و با اضافه شدن او به تمرین‌های این تیم اعلام شد رابطه او و اریک تن‌هاخ بهبود یافته است. با اینحال، امروز با اعلام فهرست بازیکنان یونایتد برای دیدار با ناتینگهام فارست نام سانچو در این فهرست دیده نشد تا مشخص شود سرمربی شیاطین سرخ معتقد است او هنوز شرایط حضور در میدان را ندارد.


کد خبر : 1866560 |
04 بهمن 1401 ساعت 17:20 |
207 بازدید |

0
دیدگاه

منچستریونایتد فردا شب در نیمه‌نهایی جام اتحادیه به مصاف ناتینگهام فارست می‌رود. بعد از شکست مقابل آرسنال در لیگ برتر تن‌هاخ و شاگردانش روی این بازی حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند چرا که جام اتحادیه بهترین فرصتی است که آنها در این فصل برای رسیدن به جام در اختیار دارند.

به گزارش “ورزش سه”، جیدون سانچو اخیرا به یکی از بازیکنان خبرساز منچستریونایتد تبدیل شده است. چندی پیش اعلام شد که سانچو توسط سرمربی یونایتد از تیم کنار گذاشته شده و او اعلام کرد به هلند می‌رود تا مدتی زیر نظر متخصصین برای پشت سر گذاشتن مشکلات جسمی و روحی‌اش تلاش کنند.

1794750

شاید به خاطر اهمیت این مسابقه از دید اریک تن‌هاخ است که او تصمیم گرفته تنها با بازیکنانی که به آنها اعتماد کامل دارد به میدان برود و سانچو دست کم در حال حاضر چنین بازیکنی نیست.

1794751منبع


با وجود بازگشت جیدون سانچو به تمرینات یونایتد اما بی‌مهری اریک تن‌هاخ به این وینگر انگلیسی ادامه دارد و نام سانچو در فهرست بازیکنان یونایتد برای بازی فردا در جام اتحادیه دیده نمی‌شود.

ادامه تبعید سانچو: تن‌هاخ به او اعتماد ندارد