ادامه داستان فرگوسن-بکام: استاد و شاگرد هنوز درگیرند!کد خبر : 1966618 |
28 شهریور 1402 ساعت 20:53 |
3.3K بازدید |

1
دیدگاه


در مستند جدیدی که درباره زندگی دیوید بکام ساخته شده است او و سرمربی سابقش سر الکس فرگوسن درباره اینکه شهرت چگونه او را تغییر داده اختلاف نظر دارند.

ادامه داستان فرگوسن-بکام: استاد و شاگرد هنوز درگیرند!

به گزارش “ورزش سه”، دیوید بکام به لطف شوت درخشانی که در سال 1996 و در استادیوم ویمبلدون از میانه زمین وارد دروازه حریف کرد به ستاره‌ای مشهور تبدیل شد. این نقطه آغاز شهرت بکام بود و او در سال 1999 با منچستریونایتد موفق به ثبت سه‌گانه شد تا نامش با شیاطین سرخ گره بخورد.

1927780

دیوید بکام و سرمربی‌اش در یونایتد، سر الکس فرگوسن، در سالهای حضور او در اولدترافورد بارها با هم تنش داشتند. در مستند اخیری که درباره زندگی دیوید بکام ساخته شده بخشی وجود دارد که سر الکس فرگوسن درباره این صحبت می‌کند که رسیدن به شهرت چطور بکام را تغییر داده بود.

این مستند به صورت سریالی چهار قسمتی ساخته شده و به زودی پخش عمومی خواهد شد. در تکه‌ای از مستند از بکام درباره تغییراتی که شهرت در زندگی شخصی و فوتبالی او ایجاد کرده بود سوال می‌شود. او در این باره می‌گوید:” زندگی‌ام فرق کرده بود ولی خودم اصلا تغییری نکردم”.

1927781

در همین حال دوربین به سمت سر الکس فرگوسن برمی‌گردد و مربی افسانه‌ای یونایتد در این مورد با بکام موافق نیست. فرگوسن در این باره می‌گوید:” نه، او تغییر کرد. در این هیچ شکی نیست”.منبع