ارسلان: خوشتان نیاید، هرچه می‌گیریم حقمان است

ارسلان مطهری در ابتدا گفت: “دلیل اینکه ما اعتراض می‌کنیم و تمرین نمی‌کنیم، این نیست که ما پول‌مان را می‌خواهیم. هرجای دنیا روند این است که شما باید آرامش بازیکن را حفظ کنید تا به زمین برود و کارش را بکند تا هوادار خوشحال شود. این یک چرخه است و ما مثل یک زنجیریم. وقتی یک نفر کارش را انجام ندهد، یک عضوی از این خانواده یا شاید چند نفر وظیفه را به درستی انجام ندهند، این زنجیره پاره می‌شود.”

به گزارش “ورزش سه” ارسلان مطهری، مهاجم استقلال پس از پیروزی تیمش برابر ذوب‌آهن به مانند سایر بازیکنان به انتقاد شدید از وضعیت باشگاه پرداخت و به هواداران بابت شعار علیه مدیران، حق داد.


ستاره خط حمله استقلال با انتقاد شدید از مدیران باشگاه دلیل اعتراضات بازیکنان و هواداران را توضیح داد.

ارسلان: خوشتان نیاید، هرچه می‌گیریم حقمان است

انتقاد هواداران از وزارت ورزش بابت بی‌توجهی به مشکل استقلال سوال آخر بود که مطهری گفت: “باید واکنش نشان می‌دادند. همیشه حق با هوادار است چون صاحب اصلی این تیم است. همه می‌گویند اسمی بالاتر از باشگاه نیست، نه این هوادار است که به باشگاه بالاتر از اسم آن، اعتبار می‌دهد.”منبع


کد خبر : 1898469 |
12 فروردين 1402 ساعت 00:05 |
27K بازدید |

4
دیدگاه

یادآوری خاطرات تلخ، از خانه مخروبه تا اتاق 12 متری

در ادامه یکی از خبرنگاران گفت آیا تلاشی برای درست شدن مشکل و پیشرفت دیدید که مطهری در پاسخ با قاطعیت گفت: “به هیچ وجه. به هیچ وجه!”

1837484

مطهری در پاسخ به سوال خبرنگار ورزش سه که اشاره داشت عارف غلامی گفته به شعار هواداران در انتقادات گوش دهید و نظر او چیست، گفت: “صد درصد باید توجه کرد. وقتی صحبت از پول می‌شود، کسی من را در زمین فوتبال نگذاشته و به من بگوید فوتبالیست شو. من در ساختمان مخروبه خوابیدم، در ساختمان نیمه کاره خوابیدم، در اتاق دوازده متری در اسلامشهر خوابیدم، در یک اتاق سی متری که سیزده نفر در آن زندگی می‌کردند، زندگی کردم… وقتی می‌گوییم حق‌مان را می‌خواهیم، تمام بچه‌ها سختی کشیدند. فوتبالیست هرچقدر بگیرد نوش جانش است. باید در زمین برویم کاری کنیم هوادار لذت ببرد. نمی‌خواهم چیزی بگویم از من خوشتان بیاید یا بدتان بیاید. نه، حقیقت است.”

یکی دیگر از خبرنگاران حاضر در میکسدزون گفت به نظر می‌رسد مدیران دوست دارند اگر موفقیتی باشد به نام خودشان زده باشد. مطهری در پاسخ گفت: “جواب شما در سوال خودتان بود.”