ارمغانی: در زمین خودمان احساس غربت می‌کردیم


کد خبر : 1853043 |
20 آبان 1401 ساعت 20:30 |
3.4K بازدید |

1
دیدگاه

ارمغانی درباره داوری ضعیف نیز گفت: باید فیلم بازی را درست ببینیم و درباره داوری تصمیم بگیریم. واقعا خطاهای عجیبی را نگرفتند. حتی برخی دبل‌ها را هم داوران سوت نزدند که عجیب بود. مشکلات داوری وجود داشت اما امیدوارم بدون قصد و نیت خاصی باشد.منبع


سعید ارمغانی با بیان اینکه چینی‌ها با خطاهای زیاد حدادی را کنترل کردند، گفت: در زمین خودمان احساس غربت می‌کردیم.

ارمغانی: در زمین خودمان احساس غربت می‌کردیم

ارمغانی افزود: من فکر می‌کنم بازی ما در کوارتر دوم خوب نبود و نتوانستیم حریف شوت‌های سه امتیازی چین شویم. در کوارترهای سوم و چهارم فشار زیادی آوردیم اما سه امتیازی‌های آخر چین کار را سخت کرد.

او درباره کنترل شدن حامد حدادی توسط بازیکنان چین نیز گفت: حامد چندین سال در چین بازی کرده و همه او را خوب می‌شناسند. با خطاهای زیاد که خیلی از آنها را هم سوت نزدند او را کنترل کردند.

او درباره طرفداران زیاد چین در سالن نیز گفت: در زمین خودمان احساس غربت می‌کردیم و من فکر می‌کنم بچه‌های ما با روحیه قهرمانانه و جوانمردانه به زمین آمدند. باید یاد بگیریم که بسکتبال برد و باخت دارد. مهم این است که کار خودمان را خوب پیش ببریم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران درباره امید خود برای صعود شاگردانش به جام جهانی نیز گفت: قزاقستان به استرالیا باخت و ما امیدوار هستیم. بازی با استرالیا برگزار نمی‌شود و دو دیدار سخت با چین و ژاپن در خانه آن‌ها داریم. من امیدوارم با یک بازی خوب مقابل ژاپن و چین برنده از زمین خارج شویم و به جام جهانی برسیم.

به گزارش “ورزش سه” به نقل از ایسنا، سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران پس از باخت مقابل چین گفت: همه ما می‌دانیم چین چه سرمایه و انرژی در بسکتبال دارد، می‌دانیم چقد برنامه ریزی‌ خوبی در بسکتبال دارند. همه این موارد نشان از خوب بودن چین است. می‌دانستیم بازی سنگینی داریم، اما امیدوار بودیم پیروز شویم که خیلی هم دور نبودیم از این اتفاق، اما نتیجه مد نظر کسب نشد.

او درباره احتمال برگزاری بازی با استرالیا در زمین ثالث نیز گفت: ما باید هر کاری می‌کنیم طبق قوانین فیبا باشیم. فیبا می‌گوید در ایران شرایط خاصی نداریم که در کشور ثالث با استرالیا بازی کنیم. تماشاگران چین امروز آمدند و بسیار هم شرایط امنی داشتند. ما تابع فیبا هستیم. بازیکنان استرالیا بدون هیچ اطلاعی به ایران نیامدند و مشکل آن‌ها است. ما آماده بازی با آن‌ها بودیم و من امیدوارم فیبا به قوانین خود عمل کند.