استویکوویچ: از نظر بدنی کم آوردیم نه تاکتیکی

صربستان در این بازی عملا حرفی برای گفتن نداشت و مقهور بازی درخشان برزیلی‌ها و به خصوص گلزنی ستاره اصلی‌شان در این میدان ریچارلیسون بود. استویکوویچ، سرمربی صرب‌ها، در پایان بازی ضمن اینکه گفت از باخت در اولین بازی شوکه شده است ولی گفت تیمش در دیدار مقابل کامرون و سوئیس دو فرصت برای نتیجه گرفتن و صعود از این گروه را دارد و او به آینده تیمش در جام جهانی امیدوار است.


دراگان استویکوویچ سرمربی صربستان بعد از شکست 2-0 مقابل برزیل گفت از نتیجه شوکه شده است ولی به آینده تیمش در این جام جهانی امیدوار است.

استویکوویچ: از نظر بدنی کم آوردیم نه تاکتیکی

به گزارش “ورزش سه”، صربستان امشب اولین بازی خود در جام جهانی قطر را با شکست 2-0 مقابل برزیل به پایان برد.

مشکل صربستان تاکتیکی نبود، بدنی بود
مشکل ما در نیمه دوم بود. از نظر فیزیکی کار برایمان سخت شده بود و در نهایت فاجعه شد. با اینحال من شوکه شدم و انتظار نداشته باشم اینطور شکست بخوریم. ما از نظر بدنی کاملا وا دادیم و برزیل کاری کرد که بدن‌های بازیکنان ما خالی کند و بعد از این فرصت نهایت استفاده را برد.

برزیل در نیمه دوم برتری مطلق داشت
با همه این اوصاف باید قبول کرد که برزیل در نیمه دوم برتری مطلق داشت و پیروزی حق‌شان بود. مساله در این بازی اصلا تاکتیک نبودم. متاسفم که از نظر بدنی کم آوردیم. حالا چند روز فرصت داریم که برای بازی‌های بعدی ریکاوری کنیم. به مردم صرب می‌گویم امیدشان را از دست ندهند. ما امیدواریم و هنوز فرصت داریم.منبع

ستایش از صربستان در نیمه اول
ما در نیمه اول تیم مستحکمی بودیم. ما چند نفر از بازیکنان کلیدی‌مان را در اختیار نداریم و این برای تیم مثل صربستان خیلی مهم است. مصدومیتها در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد.

سرمربی صربستان در پایان بازی در مصاحبه با خبرنگاران گفت:


کد خبر : 1855369 |
04 آذر 1401 ساعت 01:47 |
827 بازدید |

0
دیدگاه