اسلحه مخفی خمس، هم‌وطن ادینیو!

او در بازی پنجشنبه بسیار پرتلاش و فعال بود و در سمت راست تی‌تی‌ها به شدت خطرناک ظاهر شد تا جایی که مدافعان گل‌گهر برای مهار کردن او به دردسر افتاده بودند. او در چهل و پنج دقیقه‌ دوم، موقعیت‌های زیادی خلق کردند و یک‌بار مدافعان این تیم برای مقابله با نفوذهای او مجبور به خطا شده بودند و این احتمال وجود داشت که داور بازی یک پنالتی هم به سود تراکتور اعلام کند که این اتفاق رخ نداد.


گوستاوو واگنین در طی دو فصل اخیر ۶ بار برای تراکتور گلزنی کرده است.

اسلحه مخفی خمس، هم‌وطن ادینیو!

گوستاوو تاکنون با ۶ گل زده، ششمین گلزن برتر خارجی تراکتور است و در صدد این است تا پایان لیگ جایگاه خود را بالاتر ببرد؛ در تاریخ باشگاه تراکتور، ادینیوی برزیلی با ۲۹ گل، فلاویو لوپزه با ۲۱ گل، آنتونی استوکس با ۱۳ گل، کرار جاسم با ۱۰ گل و رودریگو توسی با ۸ گل بالاتر از گوستاوو هستند و باید دید این ستاره برزیلی- ایتالیایی زیر نظر پاکو خمس در ادامه مسیر چه عملکردی خواهد داشت.منبع

او در این فصل تبدیل به سلاح مخفی پاکو خمس شده و تا این‌جای فصل با مهدی عبدی با سه گل زده برترین گلزن تراکتور شده است. او پس از اینکه در هفته سوم مقابل استقلال خوزستان و در هفته نهم مقابل نساجی گل زد، با این گل توانست شمار گل‌های فصل خود را به سه برساند تا با آمار فصل قبلش برابری کند.

به گزارش “ورزش سه”، تراکتور در دوازدهمین ایستگاه لیگ بیست و سوم در سیرجان مهمان گل‌گهر بود و در این بازی گوستاوو واگنین، ستاره برزیلی تیم پاکو خمس، موفق شد گل برتری تیمش را به ثمر برساند و زمینه‌ساز سه امتیاز دیگر برای تراکتور باشد.


کد خبر : 1985464 |
18 آذر 1402 ساعت 04:14 |
139 بازدید |

1
دیدگاه

هافبکی که مثل مهاجمان گل می‌زند؛