اسپانیا با شکست اردن آماده جام جهانی شد (عکس)کد خبر : 1854019 |
26 آبان 1401 ساعت 21:29 |
497 بازدید |

0
دیدگاه


تیم ملی اسپانیا در آخرین بازی خود پیش از شروع جام جهانی در دیداری دوستانه موفق شد اردن را 3-1 شکست دهد.

اسپانیا با شکست اردن آماده جام جهانی شد (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، اسپانیا که به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی قدم به جام جهانی 2022 قطر خواهد گذاشت امشب در شهر امان در یک بازی دوستانه به مصاف تیم ملی اردن رفت تا آخرین بازی خود پیش از شروع تورنمنت قطر را برگزار کند.

اسپانیا بازی را با اشتیاق برای گلزنی آغاز کرد و در دقیقه 13 توسط آنسو فاتی، ستاره جوان بارسلونا، به گل رسید. فاتی حرکت را آغاز کرد ولی شوت او توسط دروازه‌بان اردن برگشت داده شد. سولر توپ برگشتی را جمع کرده و به آسنسیو سپرد. پاس خوب آسنسیو را فاتی این بار وارد دروازه اردن کرد.

اسپانیایی‌ها در ادامه نیمه اول بر خلاف دقایق ابتدایی حمله خطرناک دیگری روی دروازه اردن ترتیب ندادند تا نیمه اول با برتری 1-0 لاروخا به پایان برسد.

اسپانیا نیمه دوم را هم مثل نیمه اول تهاجمی شروع کرد و یازده دقیقه بعد از شروع این نیمه توسط یک ستاره دیگر بارسلونا به گل رسید. سولر در سمت راست خط دفاعی اردن را به هم ریخت و توپ را در محوطه جریمه به سارابیا سپرد. او با بی‌دقتی نتوانست ضربه خوبی به توپ بزند اما توپ مقابل پای گاوی افتاد تا این ستاره جوان بارسا گل دوم کشورش را به ثمر برساند.

اسپانیا در ادامه هم به حملات خود روی دروازه اردن ادامه داد و نیکو ویلیامز در دقیقه 84 موفق شد سومین گل تیمش را به ثمر برساند. پاس یرمی پینو توسط ویلیامز به سمت دروازه شلیک شد ولی دروازه‌بان اردن ضربه او را دفع کرد. ویلیامز اما با هوشیاری موفق شد ضربه بازگشتی را وارد دروازه کند.

درحالیکه اسپانیا گمان می‌کرد پیروزی 3-0 را قطعی کرده است در وقتهای اضافه انتهای بازی اردن بود که در دقیقه 90+2 با پاس محمد ابوزوریق و ضربه حمله الدردور به گل رسید تا بازی در نهایت با برتری 3-1 لاروخا به پایان برسد.منبع