اعتراف و هشدار تن‌هاخ بعد از برد یونایتدکد خبر : 1866807 |
06 بهمن 1401 ساعت 08:13 |
1.3K بازدید |

0
دیدگاه

تغییر سیستم حریف را پیش بینی نکرده بودیم:


سرمربی منچستریونایتد بعد از برد سه بر صفر تیمش مقابل ناتینگهام اعتراف کرد که تغییر غیرقابل پیش‌بینی حریف می‌رفت به تغییر نتیجه بیانجامد.

اعتراف و هشدار تن‌هاخ بعد از برد یونایتد

به گزارش “ورزش سه”، منچستریونایتد بازی نخست مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه را با پیروزی سه بر صفر در خانه ناتینگهام فارست به پایان رساند تا در بازی برگشت کار آسانی برای نهایی کردن صعود به فینال داشته باشد. اریک تن‌هاخ در پایان این دیدار از تسلط تیمش بر بازی راضی بود اما هشدار داد که نشانه های نگران کننده ای نیز وجود داشت.

او در مورد نمایش شاگردانش در بازی با ناتینگهام فارست گفت:” من از عملکرد تیم راضی هستم. ما در طول 90 دقیقه، کنترل بازی را در اختیار داشتیم. باید پیشرفت کنیم اما در کل فکر می کنم عملکرد خوبی داشتیم. بازی اول تمام شد و حالا یک دور دیگر باقی مانده است.”

1795164

سرمربی یونایتد اعتراف کرد که در دقایقی از بازی تغییر سیستمی در تیم حریف به وجود آمد که آنها پیش بینی اش نکرده بودند. او صادقانه گفت:” حریف یک تغییر سیستم غیرمنتظره داشت. ما این تغییر را پیش بینی نکرده بودیم و باعث شد تا در لحظاتی از بازی احتمال تغییر نتیجه به وجود بیاید. نباید چنین اتفاقی رخ بدهد و ما باید یاد بگیریم که به عنوان یک تیم در سطح بالا نباید چنین دقایقی را در بازی های خود داشته باشیم.”

تن‌هاخ افزود:” ما تقریبا به تیم حریف اجازه دادیم که برای بازگشت به بازی تلاش کند؛ این در حالی بود که شروع خوبی داشتیم و کاملا برتری خود را به آنها دیکته کرده بودیم. ما باید از چنین اشتباهاتی اجتناب کنیم. در نیمه دوم با آرامش و خونسردی بیشتری بازی کردیم و عملکردمان خیلی بهتر بود.”

1795165منبع