اعلام رای انضباطی قایدی، محبی و غلامپورکد خبر : 1866405 |
03 بهمن 1401 ساعت 18:40 |
1.8K بازدید |

0
دیدگاه

رضایی: خیلی دوستانه همه چیز حل شد


رئیس کمیته انضباطی استقلال در خصوص جلسه به غلامپور، محبی و قایدی توضیحاتی ارائه کرد.

اعلام رای انضباطی قایدی، محبی و غلامپور

به گزارش “ورزش سه” حسین رضایی، رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال مورد جلسه برگزار شده با محمد محبی، مهدی قائدی و بهزاد غلامپور، گفت: اتفاق خاصی رخ نداد. این نفرات را آوردیم و جلسه دوستانه‌ای داشتیم. به خاطر کارت قرمز گرفتن غلامپور و شبهه‌ای که در مورد محبی و قائدی وجود داشت، اینجا  آمدند و دوستانه صحبت کردیم. تذکراتی دادیم و امیدوارم دیگر از این مسائل پیش نیاید.

وی درمورد حواشی این روزهای باشگاه استقلال، اخراج شدن یا کارت زرد گرفتن ساپینتو و کارت‌های زیاد مربی دروازه‌بان‌های این تیم، گفت: نوع داوری‌ها سبب شده حساسیت‌هایی پیش بیاید. غلامپور هم به باشگاه استقلال تعصب دارد و همه هم نحوه داوری را می‌بینند. به هر حال هرکس تعصباتی داشته باشد، دوست دارد تیمش نتیجه بگیرد.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه استقلال ادامه داد: به خاطر همین مسائل صحبت کردیم در مقابل داوران جبهه نگیرند و حرکاتی انجام ندهند که کارت قرمز پیش نیاید زیرا در نهایت باشگاه استقلال ضرر می‌کند.

رضایی در مورد حضور قائدی در این جلسه گفت: قائدی آمد. او حضوری کوتاه مدت داشت. رفت همسرش را برساند. قبلش صحبت‌هایی شده بود. تا برگردیم و داخل بیاییم با توجه به صحبت‌های مطرح شده تصمیم گرفتیم و رای دادیم.

وی درمورد اینکه رای صادر شده چگونه است، گفت: رای خاصی نیست. تذکر خیلی دوستانه‌ای بود. 

رئیس کمیته انضباطی استقلال در مورد اینکه در این رای جریمه نقدی هم در نظر گرفته شده گفت: حالا!منبع