اعلام زمان معرفی رسمی رونالدو با پیراهن النصر

به نظر می‌رسد به خدمت گرفتن کریستیانو رونالدو آغاز یک سیاست دولت عربستان برای انتقال ستاره‌های بزرگ فوتبالی به باشگاه‌های این کشور است. وزیر ورزش عربستان اخیرا اعلام کرد به دیگر باشگاه‌های فوتبال این کشور هم برای امضای قرارداد با دیگر ستاره‌های بزرگ کمک خواهد کرد.

1787421
رونالدو سوار بر هواپیما به همراه خانواده‌اش در حال عزیمت به ریاضمنبع

درحالیکه امروز تصاویری از سوار شدن کریستیانو رونالدو بر هواپیما و حرکت او به سمت عربستان منتشر شد زمان معرفی رسمی او به هواداران این باشگاه عربستانی اعلام شد. ستاره بزرگ پرتغالی فردا سه‌شنبه رسما به عنوان بازیکن جدید النصر با پیراهن شماره هفت این تیم به هواداران معرفی خواهد شد.

1787420
کریستیانو فردا این پیراهن را به تن کرده و به هواداران النصر معرفی خواهد شد

رونالدو به همراه خانواده‌اش امشب به ریاض خواهد رسید. انتظار هواداران برای اطلاع از زمان معرفی این ستاره پرتغالی سرانجام به سر رسید و دقایقی پیش ولید المهذب سخنگوی باشگاه النصر به فرانس پرس گفت مراسم معرفی رونالدو فردا سه‌شنبه ساعت 19 به وقت محلی در استادیوم خانگی این تیم، ورزشگاه مرسول پارک شهر ریاض، انجام خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، روز جمعه یکی از عجیب‌ترین انتقال‌های دنیای فوتبال رسانه‌ای و مشخص شد کریستیانو رونالدو با باشگاه عربستانی النصر به توافق رسیده و با امضای قراردادی دو سال و نیمه و با دریافت دستمزدی 200 میلیون یورویی به ازای هر سال به این باشگاه خواهد پیوست.


زمان معرفی رسمی کریستیانو رونالدو به هواداران باشگاه النصر اعلام شد. او فردا سه‌شنبه در ریاض رسما به عنوان بازیکن النصر معرفی خواهد شد.

اعلام زمان معرفی رسمی رونالدو با پیراهن النصر


کد خبر : 1862540 |
12 دی 1401 ساعت 18:11 |
1.5K بازدید |

3
دیدگاه