افشاریان صغره بودن پسرش را تایید کرد!کد خبر : 1981303 |
30 آبان 1402 ساعت 00:30 |
1.8K بازدید |

1
دیدگاه

برای فوتبال کم کردیم نه داوری؛


خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در بخشی از مناظره خود با محمدحسین میثاقی کوچک کردن شناسنامه فرزندش را تایید کرد.

افشاریان صغره بودن پسرش را تایید کرد!

به گزارش “ورزش‌سه”، با توجه به برنامه‌ای که هفته گذشته درباره خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران و حضور اقوام او در جامعه داوری مطرح کرد، این چهره میهمان برنامه جدید فوتبال برتر شده تا درباره ابهاماتی که مطرح شده پاسخ بدهد.

یکی از بخش‌های جالب توجه این مصاحبه که بیشتر به مناظره تبدیل شده، جایی بود که محمدحسین میثاقی بحث وجود یک شناسنامه دیگر برای پوریا افشاریان فرزند خداداد افشاریان را مطرح کرد؛ این موضوع سبب شد تا مصاحبه از روال خود خارج شود و صحبت‌های جالب توجهی میان مجری برنامه و رئیس کمیته داوران شکل گرفت.

در این بخش میثاقی از خداداد افشاریان پرسید که پوریا افشاریان فرزندش متولد چه ماهی است و رئیس کمیته داوران اعلام کرد که او در سال 1371 به دنیا آمده و در ادامه میثاقی عنوان کرد که شناسنامه دیگری هم وجود دارد که نشان می‌دهد فرزندش متولد سال 1361 است.

پس از مطرح شدن این موضوع توسط میثاقی، رئیس کمیته داوران این موضوع را به صورت تلویحی پذیرفت و تاکید کرد که 2 سال صغر سنی فرزندش برای زمانی بوده که او در رده پایه فوتبال ذوب‌آهن بازی می‌‍کرده و مربوط به دوران حضور او در داوری و انتخاب این رشته توسط فرزندش نیست!منبع