النصر با درخشش کریستیانو، دربی را از یاد برد


کد خبر : 1985568 |
18 آذر 1402 ساعت 00:23 |
629 بازدید |

0
دیدگاه

پیروزی چهار بر یک در شب بریس تالیسکا

در شرایطی که بازی رو به پایان بود، ارسال أیمن یحیی در دقیقه 93 با عبور از تمامی بازیکنان به جناح مخالف رفت و سلطان الغنام نیز با یک ارسال دقیق به دهانه دروازه، توپ را برای تالیسکا ارسال کرد و این بازیکن نیز با یک ضربه سر، گل چهارم تیمش را به ثمر رساند.


النصر پس از شکست سنگین در دربی ریاض برابر الهلال، با یک پیروزی پرگل به ناکامی‌های اخیر خود پایان داد.

النصر با درخشش کریستیانو، دربی را از یاد برد

نیمه دوم نوبت درخشش تالیسکا بود. سادیو مانه حرکتی را از سمت چپ آغاز کرد و پس از عبور از میان دو مدافع الریاض، توپ را از بین دو مدافع دیگر حریف به تالیسکا رساند و او نیز با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه، بازی را سه بر صفر کرد.

در نهایت النصر موفق شد با نتیجه چهار بر یک از سد الریاض عبور کرده و هم رتبه دوم جدول و هم فاصله 7 امتیازی با الهلال را حفظ کند.

1964105منبع

الریاض در دقیقه 68 بالاخره یکی از گل‌ها را جبران کرد. روی یک ضدحمله، خوانمی از سمت چپ خط حمله تیمش وارد محوطه جریمه شد و با یک پاس در عرض توپ را به آندره گری سپرد و این بازیکن به راحتی دروازه النصر را باز کرد.

1964102

سادیو مانه در ثانیه 45 موفق شد دروازه حریف را باز کند ولی به دلیل حضور این بازیکن در آفساید، گل مردود اعلام شد. پس از حملات متعدد النصر، رونالدو در دقیقه 3۳ موفق به گلزنی شد. ارسال سادیو مانه به دهانه دروازه با تأثیرگذاری کوچک فوق ستاره پرتغالی وارد دروازه شد و گل اول بازی به ثمر رسید.

1964103

کاپیتان پرتغالی النصر در آخرین دقایق بازی نیز توانست برای تیمش گلسازی کند. پس از آنکه رونالدو از سمت راست وارد محوطه جریمه شد، توپ را به روی دروازه ارسال کرد که اوتاویو مونتیرو با یک ضربه سر، اختلاف را افزایش داد.

به گزارش “ورزش سه”، النصر موفق شد به سه بازی ناکامی در کسب پیروزی پایان دهد و شاگردان لوئیس کاسترو در دیداری یک طرفه موفق شدند با نتیجه چهار بر یک از سد الریاض عبور کنند.