الهویی: موقعیت‌های زیادی را هدر دادیم

سرمربی تیم گل‌گهر درباره شرایط مهدی تیکدری هم این‌طور توضیح داد: مهدی فردا باید برود سونوگرافی تا بافتی که آسیب دیده شرایطش مشخص شود.
او در پاسخ به این سوال که چرا امیر قلعه‌نویی برخلاف اخبار منتشر شده در استادیوم حضور نداشت، گفت: من از این موضوع اطلاع نداشتم و نمی‌دانم که ایشان قرار بود باشند یا نباشند. الان آقای قلعه‌نویی در حال برنامه‌ریزی برای ساختن کادری قوی در تیم ملی هستند و بعید می‌دانم به این جزئیات الان ورود کنند.
سوال بعدی از الهویی درباره این بود که آیا قلعه‌نویی به او مشاوره می‌دهد و آیا نحوه جدایی او به این صورت بوده است. سرمربی گل‌گهر در واکنش به این سوال گفت: آقای قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی هستند و من سرمربی گل‌گهر هستم تا پایان فصل.
سرمربی گل‌گهر در ادامه به تمجید از مدیرعامل و مالک باشگاه نساجی مازندران پرداخت: تشکر می‌کنیم از آقای سیف‌الله‌پور و به ویژه آقای حدادیان. جای خوشحالی دارد که ما در مازندران بعد سال‌ها چنین تیمی داریم که این‌قدر سازماندهی دارد. تبریک می‌گویم و امیدوارم این روند ادامه‌دار باشد.
سوال آخر از الهویی درباره این بود که داور یک پنالتی برای نساجی در نیمه اول نگرفته که سرمربی گل‌گهر در واکنش به این سوال گفت: من اصلا در مورد داوری حرفی نمی‌زنم. اما اگر با یک اشتباه تیم من یا هر تیم دیگری بخواهد ببازد، باید رویکردهایمان را تغییر دهیم. امیدوارم VAR بیاید و این مشکلات حل شود.منبع

الهویی درباره عملکرد داوری و اعتراضات دو تیم گفت: به هر حال نساجی شرایط خاصی دارد و فشار روی این تیم بود. روی نیمکت و کادر ما هم فشار بود. از داور تشکر می‌کنم. اگر قرار باشد با یک اوت یا خطای اشتباه یک تیم ببرد یا ببازد این شاید ضعف ما باشد. من به ناظر هم گفتم اگر ما به یک اوت ببازیم، این به خاطر ضعف ماست. واقعا داور انسان است و می‌تواند اشتباه کند. اما این خطا به خاطر شرایط خاص دو تیم تنش را زیاد کرده بود. ما در جریان بازی تنش داریم ولی در پایان بازی به همه اعضای تیم حریف و آقا حمید احترام می‌گذاریم.


کد خبر : 1898450 |
11 فروردين 1402 ساعت 22:42 |
11.6K بازدید |

2
دیدگاه

اصلا درباره داوری حرفی نمی‌زنم؛

به گزارش “ورزش‌سه”، سعید الهویی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر در نشست خبری پس از دیدار برابر نساجی مازندران که با پیروزی 2 بر یک سرمه‌ای‌پوشان سیرجانی تمام شد، این‌طور حرف‌هایش را پس از اولین پیروزی در قامت سرمربی آغاز کرد: پیش از صحبت‌هایم باید دو تشکر داشته باشم. اول از همه برای تشکر باید این برد را به آقای قلعه‌نویی تقدیم کنم. این تیم بعد از دو سال و نیم همچنان تفکرات آقای قلعه‌نویی را دارد و اساس این تیم را آقای قلعه‌نویی طراحی کرده و باشگاه و بازیکنان بر اساس همان تفکر پیش می‌روند. جا دارد از ایشان تشکر کنیم از طرف اعضای تیم، بازیکنان و کادر.
او سپس با تشکر از بازیکنان گل‌گهر اضافه کرد: دوم باید از بازیکنان تشکر کنم. شرایط جوی، شرایط زمین و تیمی که امروز نساجی داشت، شرایط را سخت کرده بود. برای اینکه یک تیم بتواند در قائمشهر فوتبال بازی کند و بتواند کسب سه امتیاز کند با موقعیت‌های زیاد، بچه‌ها از جان مایه گذاشتند. خیلی خوب دویدند و برنامه‌های تاکتیکی را با شجاعت و تمرکز صد در صد انجام دادند. از آنها تشکر می‌کنم. ما مسئولیت‌پذیری می‌خواهیم و این موضوع را امروز دیدیم و امیدوارم بتوانیم همین روند را تا انتهای فصل ادامه بدهیم.
الهویی در بخش دیگری از حرف‌هایش به بعد فنی مسابقه پرداخت و گفت: از لحاظ فنی بازی جذابی بود. چون همان‌قدر که ما تهاجمی هستیم، نساجی هم جزو معدود لیگ‌های تیم است که اولویت تهاجمی دارد. برای همین می‌توانستیم موقعیت خلق کنیم و در ضدحملات موقعیت داشته باشیم. این به دلیل رویکرد تهاجمی نساجی بود. ولی بچه‌هایمان از دقیقه 30 نیمه اول تا دقیقه 60 نیمه دوم توپ‌ها را ساده از دست می‌دادند. موقعیت‌های سه به چهار داشتیم و شاید جریان بازی می‌توانست طور دیگری باشد. باز هم به نساجی تبریک می‌گویم. امیدوارم هواداران این تیم همیشه حال‌شان خوب باشد و روزهای خوبی را ببینند.

1837453


سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر پس از پیروزی در اولین حضور روی نیمکت این تیم، پیروزی و سه امتیاز را به امیر قلعه‌نویی و بازیکنانش تقدیم کرد.

الهویی: موقعیت‌های زیادی را هدر دادیم