امیدوارم بدی‌هایی که در حق امین شد جبران شود

به گزارش “ورزش سه”، محمد قاسمی نژاد در آخرین روزهای نقل و انتقالات به مس کرمان پیوست. وی در خصوص فصلی که پشت سر گذاشت به خبرنگار ما گفت: فصل قبل برای من پر از فراز و نشیب بود. نیم فصل اول را در فولاد بودم و خوب هم کار کردم و چند پیشنهاد داشتم ولی به دلیل شرایط خانوادگی می خواستم که به تهران بیایم و پیکان را انتخاب کردم. شرایطی پیش آمد که به آن هدفی که داشتم نرسیدم و تصمیم گرفتم مسیرم را عوض کنم و برای همین مس کرمان را انتخاب کردم.
او در مورد انتخاب مس کرمان ادامه داد: آمده ام که کمک کنم. خودم هدف بزرگی دارم و هر جا  بودم به هدفم پایبند بودم و برایش زجر کشیدم. انشاالله امسال هم بتوانم با وجود شرایطی که وجود دارد و اینکه  همه تیم ها خوب هستند ما هم بتوانیم با مجموعه مس کرمان کمک، همدل و هم صدا کار کنیم و در پایان فصل بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم و سربلند باشیم.
این بازیکن در خصوص دیدار ابتدایی تیم در لیگ  با نفت مسجدسلیمان توضیح داد: همه تیم ها بازیکنان خوبی جذب کردند و تمرینات خوبی پشت سر گذاشتند. تمام بازی ها سخت و دشوار است. هر تیمی بیشتر تمرکز و تلاش کند می تواند موفق تر باشد. ما هم تیم یکدست و جوانی داریم. مطمئن باشید اتفاقات خوبی برای تیم و مجموعه مس  می افتد. 
وی در خصوص وضعیت پسر عمویش امین قاسمی نژاد که امسال در پیش فصل کمی اذیت شد گفت: امین هم بازیکن خوب و با کیفیتی است. نباید از کیفیت فنی او غافل شوی. من با او در ارتباط هستم و می دیدم که چقدر اذیت می شود. امیدوارم امسال بتواند جواب تمام بدی هایی که در حقش شده را با بازی های خوبش بدهد و من هم برایش آرزوی موفقیت می‌کنم.
قاسمی نژاد یادآور شد: از تمام کسانی که در این مسیر کمکم  کردند به خصوص خانواده و همسرم و پسرم که در این چند وقت خیلی اذیت شدند تشکر می کنم.منبع


قاسمی نژاد می گوید به هدفش پایبند است و امیدوار است بتواند به مجموعه مس کرمان کمک کند.


کد خبر : 1837568 |
19 مرداد 1401 ساعت 16:42 |
741 بازدید |

0
دیدگاه

قاسمی نژاد: