امید عالیشاه در پیراهنی که باور نمیکنید (عکس)

فونیکه سی بازیکن مالیایی نساجی هم در این تصویر حضور دارد که بعدها در صنعت نفت آقای گل لیگ برتر شد. مهدی پرهام مالک آن سالهای نساجی، عزم خود را به صورت جدی برای صعود به لیگ برتر جزم کرده بود و یکی از بازیکنانی که او به فوتبال ایران آورد، فونیکه سی فوروارد نساجی و بعدها ایرانجوان بوشهر و صنعت نفت آبادان بود. فونیکه در سال ۲۰۲۰ در یک حادثه رانندگی از دنیا رفت.


کاپیتان پرسپولیس اولین فصل فوتبال حرفه‌ای خود را با پیراهن نساجی رقم زد.

امید عالیشاه در پیراهنی که باور نمیکنید (عکس)

به گزارش “ورزش سه” امید عالیشاه زننده گل قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی، فوتبال حرفه‌ای خود را از نساجی مازندران آغاز کرد. نساجی مازندران در سال فوتبالی ۸۹-۸۸ در لیگ آزادگان چند ستاره آن روزها و آینده فوتبال ایران را تحت هدایت نادر دست نشان و به امید صعود به لیگ برتر، به میدان فرستاده بود.

حامد شیری کاپیتان فعلی نساجی هم از همین تیم به سایپا رفت و دوباره در نهایت به نساجی بازگشت. شیری تقریباً تمام عمر فوتبالی خود را در دو تیم نساجی و سایپا گذرانده است.منبع

امید عالیشاه، حامد شیری، فونیکه سی، سینا عبدی و ماتیوس آلونسو تنها بخشی از ترکیب آن سالهای نساجی بودند.

1883469

در این بین نام امید عالیشاه با توجه به سن پایین و حضور در تیم بزرگسالان، بیشتر به چشم می‌آمد. جوان ۱۷ ساله‌ای که دست نشان او را به تیم نساجی و ترکیب آن دعوت کرد. امید در آن فصل در ۱۶ بازی موفق شد سه گل هم به ثمر برساند.

عالیشاه در ادامه به آرامی فوتبال خود را با حفظ فرم خوب و دوری از حاشیه دنبال کرد تا حالا با کوله‌باری از تجربه و جام، در لحظات حساس به کمک تیم بیاید، اتفاقی که در این سالها بارها شاهدش بودیم.

1883470


کد خبر : 1941986 |
14 خرداد 1402 ساعت 23:12 |
8.7K بازدید |

0
دیدگاه

آقای گل لیگ به همراه کاپیتان پرسپولیس؛