انتخاب مالک نهایی یونایتد: قطری‌ها شکست خوردند

به گزارش “ورزش سه”، رتکلیف، مالک INEOS و متولد شهر منچستر طی یک پروسه 5 ماهه با شیخ جاسم بین حمد آل ثانی، بانکدار قطری برای خرید باشگاه منچستریونایتد به رقابت پرداخت. این دو تا کنون 3 پیشنهاد مختلف برای خرید باشگاه شهر منچستر ارائه کرده اند.

به گزارش سان، گلیزرها سرانجام تصمیم نهایی خود را اتخاذ کرده اند و آن را طی چند روز آینده به صورت رسمی اعلام می کنند. به ادعای این رسانه انگلیسی رتکلیف فرد مورد نظر گلیزرهاست و به این ترتیب پرونده انتقال یونایتد به قطری ها را باید بسته شده بدانیم.

اگرچه پیشنهاد قطری ها (حدود 5 میلیارد پوند) بیشتر از رتکلیف بود اما پیشنهاد این سرمایه گذار انگلیسی جامع تر و آینده ای بهتر دارد و نظر گلیزرها را به خود جلب کرده است.


بر اساس گزارش های جدید پروژه فروش باشگاه منچستریونایتد با انتخاب سر جیم رتکلیف از سوی گلیزرها در آستانه بسته شدن قرار دارد.

انتخاب مالک نهایی یونایتد: قطری‌ها شکست خوردند


کد خبر : 1936690 |
21 اردیبهشت 1402 ساعت 08:20 |
9.9K بازدید |

0
دیدگاه

رتکلیف نظر گلیزرها را به خود جلب کرده است

در صورت نهایی شدن این انتقال 50 درصد سهام یونایتد به رتکلیف واگذار خواهد شد و به این ترتیب می توان انتظار تحولاتی مهم را داشت. از مهمترین این تحولات می توان به افزایش چشمگیر بودجه نقل و انتقالات و فراهم شدن حداکثری منابع مالی برای ارتقاء ورزشگاه و زمین تمرین تیم اشاره کرد.منبع

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، دو نفر از اعضای خانواده گلیزر – جوئل و اورام – نمی خواهند سهام خود را بفروشند و به عنوان بخشی از گروه مالکیت در یونایتد باقی خواهند ماند. 4 خواهر و برادر دیگر خانواده اما سهام خود را خواهند فروخت.

1873831