انتقاد غیرمنصفانه از هری مگوایر بس است

ستاره سابق آرسنال در مصاحبه با روزنامه تلگراف گفت:” من نمی‌خواهم روی حرفهای گذشته‌ام اصرار کنم. دلم می‌خواهد انگلیس قهرمان جام جهانی بشود و در فینال با گل پیروزی‌بخش مگوایر جام را بدست بیاورد. آنها حرفها نظر شخصی من بود.


کد خبر : 1844797 |
30 شهریور 1401 ساعت 19:59 |
414 بازدید |

0
دیدگاه

پل مرسون:

به گزارش “ورزش سه”، در انگلیس پل مرسون، ستاره سابق آرسنال و تیم ملی این کشور، را به عنوان یکی از سرسخت‌ترین منتقدان هری مگوایر می‌شناسند. زمانی که مگوایر در سال 2019 با قراردادی 80 میلیون پوندی از لستر به یونایتد منتقل شد مرسون انتقال او با چنین رقمی را مسخره توصیف کرد.


پل مرسون که به عنوان یکی از منتقدان سرسخت هری مگوایر شناخته می‌شود می‌گوید از ستاره یونایتد عذرخواهی کرده و چیزی جز موفقیت انگلیس در جام جهانی نمی‌خواهد.

انتقاد غیرمنصفانه از هری مگوایر بس است

یک روز تلفن هری مگوایر را از برندان راجرز، سرمربی لستر، گرفتم و به او زنگ زدم و گفتم با قرارداد 80 میلیون پوندی تو موافق نیستم ولی نباید آن حرفها را می‌زدم. من را ببخشد. هری باورش نمی‌شد. فکر می‌کرد سر به سرش می‌گذارم. باید انتقادهای غیرمنصفانه از هری مگوایر تمام بشود”.منبع

صحبت‌های اغلب تند و تیز مرسون درباره مگوایر در سالهای گذشته سوژه شبکه‌های اجتماعی بوده است. هر وقت کاپیتان یونایتد عملکردی ضعیف در میدان دارد کاربران به یاد صحبتهای مرسون درباره او می‌افتند و آنها را بازنشر می‌کنند.

اما پل مرسون امروز در یک مصاحبه با چرخشی صد و هشتاد درجه‌ای از دعوت شدن مگوایر به تیم ملی انگلیس حمایت کرد و گفت به جز موفقیت کشورش در جام جهانی چیزی نمی‌خواهد. او همچنین گفت در گذشته با مگوایر تماس گرفته و به خاطر صحبت‌هایی که درباره او داشته عذرخواهی کرده است.