انتقال امباپه به رئال مادرید در مسیر جدید


کد خبر : 1898522 |
12 فروردين 1402 ساعت 13:40 |
499 بازدید |

1
دیدگاه

AS: او می‌خواهد پاریس را زودتر از موعد ترک کند

به گزارش “ورزش سه”، گمانه زنی های نقل و انتقالاتی در خصوص کیلیان امباپه دوباره از سر گرفته شده است. این مهاجم فرانسوی ظاهرا به اطرفیان خود اعلام کرده که قصد دارد در سال 2024 راهی رئال مادرید شود. او بعد از ناکامی دوباره با پاری‌سن‌ژرمن در فتح چمپیونزلیگ مشتاق انتقال به سانتیاگو برنابئو برای تحقق این رویاست.


طبق ادعای AS، کیلیان امباپه می خواهد در سال 2024 انتقال رویایی خود به رئال مادرید را به واقعیت تبدیل کند.

انتقال امباپه به رئال مادرید در مسیر جدید

با وجود تمایل امباپه اما رئال با توجه به اتفاقات فصل گذشته قصد ندارد پا پیش بگذارد و منتظر است تا با پایان قرارداد ستاره فرانسوی با پاریس در صورت مهیا بودن شرایط، او را به عنوان بازیکن آزاد جذب کند.

نزدیکان کیلیان امباپه به AS خبر داده اند که این بازیکن قصد دارد در پایان فصل برای جدایی زودتر از موعد جلسه ای با مدیران پاری‌سن‌ژرمن برگزار کرده و آنها را متقاعد کند.

امباپه علیرغم امضای قرارداد با پاری سن ژرمن تا سال 2025، طبق گزارشات، بندی در قراردادش دارد که به او اجازه می دهد تابستان آینده به دلیل عدم موفقیت باشگاه در اروپا، با پرداخت مبلغی از این تیم جدا شود.

پی‌اس‌جی بعد از کنار رفتن از چمپیونزلیگ و جام حذفی تنها شانس فتح لیگ فرانسه را در فصل جاری دارد که قطعا نمی تواند رضایت امباپه را به همراه داشته باشد. در سمت مقابل رئال تلاش می کند تا ضمن صعود به مراحل بالاتر چمپیونزلیگ، در رقابت با بارسا جام حذفی و لالیگا را هم فتح کند.منبع