انریکه: امباپه با PSG است، باید جشن گرفت


کد خبر : 2001897 |
24 بهمن 1402 ساعت 16:18 |
714 بازدید |

0
دیدگاه

او در بهترین فرم است

به گزارش “ورزش سه”، پی اس جی با یازده امتیاز اختلاف نسبت به نیس در صدر لیگ فرانسه قرار دارد و از حالا باید این تیم را قهرمان دانست اما ماموریت مهم فصل پاریسی ها فتح لیگ قهرمانان است که کار دشواری خواهد بود.

1976275

لوئیس انریکه در مورد وضعیت مصدومیت امباپه گفت: «وقتی بازیکنی مثل امباپه داریم، باید جشن بگیریم. اینکه ستاره ای مثل او در جمعمان حضور دارد، فوق العاده است. کیلیان برای این بازی در دسترس است و فرم او نیز مثل همیشه خواهد بود.»

راه برتری برابر سوسیداد: «باید هر چه زودتر توپ را از آنها بگیریم. سوسیداد رقیبی است که توپ را از دست نمی دهد. وقتی پرس می کند، این کار را به بهترین شکل انجام می دهد. سوسیداد یکی از بهترین تیم های این رقابت هاست و سطح بالایی دارد. ما شانس اولیم؟ باید این را در زمین ثابت کرد.»منبع


لوئیس انریکه معتقد است برای در اختیار داشتن ستاره ای مثل کیلیان امباپه باید جشن گرفت.

انریکه: امباپه با PSG است، باید جشن گرفت

انریکه در مورد سوسیداد گفت: «ایمانول آلگواسیل مربی بزرگی است. او باشگاه و فلسفه اش را می شناسد و سوسیداد خانه او است. او تیمی متعادل در همه خطوط دارد و در سال های اخیر عالی کار کرده است. بدون شک بازی بسیار سختی را پیش رو داریم.»

مربی اسپانیایی در مورد میزان آمادگی تیمش گفت: «شما روزنامه نگاران درصدها را خیلی دوست دارید. فردا 100 درصد رقابت می کنیم و سعی می کنیم بهتر از رئال سوسیداد باشیم. در طول فصل شاید ما بهتر از سوسیداد کار کرده ایم ولی در این دو بازی هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد. همه بازیکنانم برای شروع آماده هستند. اگر توپ را در اختیار داشته باشیم 11 مهاجم داریم، اگر آن را نداشته باشیم، 11 مدافع هستیم. این طرز فکر درست است.»

پی اس جی فردا در زمین خود میزبان رئال سوسیداد در دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان است و لوئیس انریکه در نشست خبری خود گفت: «ما در مقطعی از فصل هستیم که مهمترین بازی ها در حال انجام است ولی با خیال راحت با این چالش روبرو می شویم. این زمانی ایده آل است برای اینکه بسیاری از بازیکنانم بتوانند به عنوان شروع کننده بازی کنند. همه روی فرم هستند و من به عنوان مربی کار دشواری برای انتخاب ترکیب اصلی دارم. اما این هم یک مزیت برایم محسوب می شود که تیمی آماده دارم.»