انگار تقابل با پی‌اس‌جی در طالع ماست


کد خبر : 1852333 |
16 آبان 1401 ساعت 15:32 |
898 بازدید |

0
دیدگاه

به گزارش “ورزش سه”، امروز قرعه کشی لیگ قهرمانان برگزار شد و بایرن مونیخ که در گروهی دشوار با اقتدار صدرنشین شده بود، حالا باید در دور بعدی نیز به مصاف پاری سن ژرمن آماده و پرستاره برود. لوییس کامپوس و اولی کان، دو مدیر این دو تیم قدرتمند در مراسم حاضر بوده و هر دو نفر در پایانی قرعه کشی ایم تقابل را دشوار توصیف کرده و مدعی شدند نمی توان تکلیف تیم صعود کننده به دور بعد را حدس زد.

اما این هم واکنش اولی کان، مدیر اجرایی بایرن مونیخ: “رویارویی با پاری سن ژرمن؟ انگار این بازی در طالع ماست (با خنده). در مجموع بازی خوبی در انتطارمان است و بهترین بازیکنان جهان در این دیدار با یکدیگر روبرو خواهند شد. اما هنوز زمان زیادی تا شروع بازی مانده و دشوار است بگوییم در آن مقطع شرایط چگونه پیش خواهد رفت.”منبع

لوییس کامپوس بعد از قرعه کشی گفت: “با یک باشگاه بزرگ و تیمی قدرتمند در مرحله بعدی لیگ قهرمانان روبرو خواهیم شد. ما به خودمان افتخار می کنیم که در چنین مرحله ای حضور داریم. ما باید به نیمه پر لیوان نگاه کرده و از بازی کردن مقابل یکی از بهترین تیم های جهان خوشحال باشیم، زیرا می توانیم در این دیدار ثابت کنیم که ما نیز یکی از قدرت های فوتبال دنیا محسوب می شویم. ما از اعتماد به نفس کافی برخوردار بوده و خوشحالیم که در چنین مسابقاتی به میدان می رویم.”


مدیران دو باشگاه بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن در مورد تقابل این دو تیم در لیگ قهرمانان صحبت کردند.

انگار تقابل با پی‌اس‌جی در طالع ماست