انگلیس من را نخواست، زنده باد اسپانیا!کد خبر : 1966087 |
26 شهریور 1402 ساعت 18:07 |
4.1K بازدید |

1
دیدگاه


میسون گرین‌وود که بعد از جنجال‌های گسترده امسال تابستان به صورت قرضی از منچستریونایتد به ختافه منتقل شد، اولین بازی‌اش با پیراهن تیم اسپانیایی را انجام داد.

انگلیس من را نخواست، زنده باد اسپانیا!

به گزارش “ورزش سه”، میسون گرین‌وود حدود 19 ماه بود که رنگ فوتبال را ندیده بود، اما ستاره جوان انگلیسی امروز نه در کشورش بلکه در اسپانیا در یک مسابقه رسمی پا به توپ شد و به زمین‌های فوتبال برگشت.

آخرین باری که گرین‌وود در یک بازی رسمی حضور داشت به ژانویه 2022 برمی‌گشت که او با پیراهن منچستریونایتد در لیگ برتر به مصاف وستهم رفت. دیداری که با پیروزی 1-0 شیاطین سرخ به پایان رسید. بعد از آن زندگی ستاره جوان انگلیسی زیر و رو شد. گرین‌وود با اتهام‌هایی سنگین مواجه شد تا به یکی از جنجالی‌ترین ستاره‌های دنیای فوتبال تبدیل شود.

میسون گرین‌وود به خشونت خانگی و ضرب و شتم نامزدش متهم شده بود و مدت‌ها یک پایش در دادگاه بود. او در نهایت از اتهاماتش تبرئه شد و با اینکه مانعی برای بازگشت او به ترکیب یونایتد نبود، ولی فشارهایی که در این کشور وجود داشت در نهایت یونایتد را به این نتیجه رساند که بازی ندادن به گرین‌وود در این شرایط به سود باشگاه است.

1926312

در نهایت با رضایت گرین‌وود او امسال تابستان به صورت قرضی راهی ختافه شد. در بازی خانگی امروز ختافه مقابل اوساسونا ستاره انگلیسی در دقیقه 77 به عنوان یار تعویضی وارد زمین شد تا بعد از 19 ماه طعم فوتبال را دوباره بچشد.

زمانی که گرین‌وود وارد زمین شد بازی با تساوی 2-2 ادامه داشت و 9 دقیقه بعد گرین‌وود در به ثمر رسیدن گل سوم ختافه نقش داشت. گلی که روی یک کرنر توسط ماکسیموویچ به ثمر رسید تا ختافه سه امتیاز را به خود اختصاص بدهد.

بوردلاس، سرمربی ختافه، پیش از شروع مسابقه از حضور گرین‌وود در تیمش ابراز خوشحالی کرد و گفت: “دیدن دوباره گرین‌وود در زمین فوتبال ما را خوشحال و هیجان‌زده می‌کند. ولی او 18 ماه است که فوتبال رسمی بازی نکرده و الان در دوران گذار به سر می‌برد و سعی می‌کند خودش را به سطح هم‌تیمی‌هایش برساند”.منبع