اوج گرفتنِ کلاغ ها در سکوت محض

پس از تغییر مالکِ این باشگاه، روند رو به رشدِ شاگردان ادی هاو ادامه دار می باشد و در حال حاضر، آنها تیمی زهردار، بی رحم و منسجم می باشند که بازی کردن در مقابل آن ها، کاری بسیار دشوار می باشد.


کد خبر : 1852404 |
17 آبان 1401 ساعت 03:36 |
239 بازدید |

0
دیدگاه

در این دیدار نیوکاسل بر بازی کاملا تسلط داشت و آنها موفق شدند با گل های آلمیرون، کریس وود، جو ویلوک و برونو گیمارش تیم میزبان را با نتیجه 4-1 شکست دهند.
این شکست سنگین برای ساوتهمپتون منجر به اخراج رالف هازنهوتلِ اتریشی نیز شد و مهمتر از آن، باخت تاتنهام مقابل لیورپول موجب شد تا کلاغ های شهرِ نیوکاسل آپون تاین به رتبه سوم لیگ برتر انگلستان صعود کنند.

در ادامه نیوکاسل می بایست روز چهارشنبه در رقابت های جام اتحادیه انگلستان از کریستال پالاس میزبانی کند و قبل از شروع جام جهانی، در یک دیدار حساس، به سراغ چلسی برود.منبع

حالا نیوکاسل جای تاتنهام را در جدول رده بندی گرفته و آنها با منچسترسیتیِ رده دومی فقط 5 امتیاز اختلاف دارند.

به گزارش ورزش سه، نیوکاسل پس از 8 بازی شکست ناپذیری در رقابت های لیگ برتر انگلستان، توانست خود را به جمع چهار تیمِ بالای جدول برساند و شب گذشته در هفته پانزدهم این رقابت ها جهت مصاف با باشگاه ساوتهمپتون راهیِ سنت مری شد.


پیروزی 4 بر 1 نیوکاسل در شب گذشته، آنها را به رتبه سومِ پریمیرلیگ رساند تا آرسنال و منچسترسیتی، نفس های این تیم را در پشت سرِ خود حس کند.


اوج گرفتنِ کلاغ ها در سکوت محض

ادی هاو پس از کسب پیروزی و صعود به رتبه سوم، با SKY Sport مصاحبه کرد و گفت: 
” از نتیجه بازی خیلی راضی هستم، ما بهترین عملکرد ممکن را نداشتیم اما قصدِ زیر سوال بردن آن را ندارم.
ما در بهترین فرم خود نبودیم اما چهار گل فوق العاده به ثمر رساندیم.
در لحظاتی از بازی نتوانستیم درخشش هفته های گذشته خود را تکرار کنیم اما در صحنه هایی که به پیشروی نیاز داشتیم، این کار را به خوبی انجام دادیم. “