اودینزه هم با رونالدو شوخی کرد؛ بیا کریستیانو!

اودینزه این فصل را به شکلی غیرمنتظره بسیار خوب آغاز کرده و از هفت بازی خود شانزده امتیاز بدست آورده است. این تیم که حالا به حضور در رقابتهای اروپایی امیدوار شده از این فرصت برای دعوتی غیررسمی از ستاره بزرگ پرتغالی استفاده کرد.

به گزارش “ورزش سه”، اودینزه فصل جاری را خوب آغاز کرده و در حال حاضر در رتبه سوم جدول سری آ قرار دارد. این باشگاه در یک شوخی توییتری با اشاره به درخواست دروازه‌بانش از کریستیانو رونالدو از ستاره پرتغالی خواست راهی ایتالیا شده و به اودینزه بپیوندد.

رونالدو امسال تابستان در تلاش برای حضور در لیگ قهرمانان سعی کرد منچستریونایتد را ترک کند و به تیمی بپیوندد که در این رقابتها به میدان برود. اما تلاشهای او به سرانجام نرسید و او همچنان پیراهن یونایتد را به تن می‌کند.

ابتدا دروازه‌بان اودینزه، سیلوستری، در اینستاگرام خود کریستیانو را تگ کرد و از او خواست به اودینزه ملحق شود. باشگاه ایتالیایی در توییتر خود با بازنشر پیام اینستاگرامی دروازه‌بانش از درخواست او حمایت کرد. اما شکلکی که باشگاه اودینزه در این پست توییتری به کار برده باعث شده کاربران شبکه‌های اجتماعی این پست را به عنوان شوخی اودینزه با کریستیانو تفسیر کنند.منبع
باشگاه اودینزه در یک شوخی توییتری از کریستیانو رونالدو خواست به ایتالیا رفته و پیراهن اودینزه را به تن کند.

اودینزه هم با رونالدو شوخی کرد؛ بیا کریستیانو!


کد خبر : 1844802 |
30 شهریور 1401 ساعت 20:20 |
211 بازدید |

0
دیدگاه