اولین باخت در کارنامه یاران حاج‌صفی و محمدی

میلاد محمدی، دیگر مدافع چپ ایرانی آ. ا. ک آتن نیز پس از حضور تعویضی و کوتاه مدت در نخستین بازی فصل، در دیدار شنبه شب برابر وولوس فرصت حضور در زمین را به دست نیاورد و نیمکت‌نشین بود.منبعیکی از دو بازیکن ایرانی آ. ا. ک آتن در شب شکست این تیم مقابل وولوس به میدان رفت.

اولین باخت در کارنامه یاران حاج‌صفی و محمدی

تیم فوتبال آ. ا. ک آتن در دومین مسابقه فصل مقابل وولوس با نتیجه یک بر صفر شکست خورد تا سه امتیازی بماند و در رتبه سوم جدول سوپر لیگ یونان قرار بگیرد.

به گزارش “ورزش سه”، در ادامه مسابقات هفته دوم فصل جدید سوپر لیگ یونان، تیم آ. ا. ک آتن در حالی که برای دومین بازی متوالی احسان حاج‌صفی را در ترکیب و میلاد محمدی را جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۲۳ شنبه شب در استادیوم گئورگیوس کاماراس مقابل وولوس یک امتیازی قرار گرفت.

احسان حاج‌صفی، ملی‌پوش ایرانی آ. ا. ک آتن بعد از اینکه در دیدار اخیرشان حضور ۹۰ دقیقه‌ای مقابل لامیا داشت، در مسابقه برابر وولوس نیز تا پایان مسابقه در زمین بود.

یاران حاج‌صفی و محمدی پس از اینکه در نخستین بازی فصل ۲۳-۲۰۲۲ سوپر لیگ یونان به برتری مقابل لامیا رسیده بودند، در دیدار با وولوس نتوانستند صاحب امتیاز شوند و نتیجه را واگذار کردند.


کد خبر : 1840712 |
06 شهریور 1401 ساعت 01:38 |
150 بازدید |

0
دیدگاه