اولین تقابل نکونام و یحیی، پس از دیدار سوپرجام

192 روز پیش بود که پرسپولیس در مسابقه سوپرجام به مصاف فولاد رفت. چند روز قبل از آن مسابقه، دو تیم در چارچوب هفته شانزدهم لیگ برتر با هم دیدار داشتند که سرخپوشان با تک گل مهدی عبدی برنده از زمین خارج شده بودند.

باید دید تیم یحیی گل محمدی می تواند در خانه و با حضور ده ها هزار نفر از هواداران خودی به اولین پیروزی خود در فصل جدید دست پیدا کند یا شاگردان نکونام نخستین شکست فصل را به پرسپولیس تحمیل خواهند کرد؟

با نقل و انتقالاتی که در تابستان امسال صورت گرفته، پرسپولیس و فولاد جزو تیم های مدعی کسب عنوان قهرمانی به شمار می روند اما تساوی های ناامید کننده برابر صنعت نفت و ذوب آهن باعث شده حداقل یکی از این تیم ها پس از بازی امشب، هفته دوم را نیز بدون پیروزی سپری کند.


پس از شکست پرسپولیس در دیدار سوپرجام دو فصل پیش، حالا گل محمدی باز هم برابر نکونام به میدان می رود.

دیدار تلخی که با تک گل موسی کولیبالی به سود فولادی ها به پایان رسید و اکنون دو تیم انگیزه های کاملا متفاوتی با یکدیگر دارند و به دنبال پیروزی در این نبرد سخت و حساس خواهند بود.

به گزارش “ورزش سه”، شاید استارت ناکامی پرسپولیس در فتح لیگ برتر و کسب ششمین قهرمانی متوالی، از دیدار سوپرجام استارت خورد. جایی که گل محمدی در جدال برابر نکونام ناکام بود و این خوزستانی ها بودند که با جام قهرمانی، عکس یادگاری گرفتند.

در آن مقطع، استقلال با 38 امتیاز صدرنشین لیگ بود و پرسپولیس نیز با 35 امتیاز برای رسیدن به صدر جدول تلاش می کرد. اما شکست در مسابقه سوپرجام باعث ایجاد بحرانی در تیم یحیی شد که چند هفته بعد با تساوی برابر گل گهر و شکست مقابل صنعت نفت، عملا قهرمانی را به استقلال تقدیم کرد.

دیدار دو تیم امشب و از ساعت 20:30 در استادیوم آزادی تهران برگزار خواهد شد.منبع


کد خبر : 1839146 |
28 مرداد 1401 ساعت 11:43 |
103 بازدید |

1
دیدگاه