اومتیتی: چهار سال در زندان بارسلونا بودم

به گزارش “ورزش سه”، ساموئل اومتیتی که به پایان انتقال قرضی‌ خود به لچه نزدیک می شود در گفت و گو با AS در مورد شرایط فعلی و دوران حضورش در بارسلونا توضیحات قابل تاملی ارائه کرده است.


ساموئل اومتیتی، مدافع سابق بارسلونا، حضور در این تیم را به حضور در زندان تشبیه کرد.

اومتیتی: چهار سال در زندان بارسلونا بودم

به واسطه این عملکرد خوب، لچه در حال بررسی امکان جذب اومتیتی با قراردادی دائمی در انتهای فصل است. الکساندر لاکازت اخیرا تمایل خود را برای بازی کردن کنار دوست صمیمی اش اومتیتی در لیون را مطرح کرده که مدافع سابق بارسا در مورد آن گفت: “ما چند وقت پیش باهم یک دیدار داشتیم و آن جا قرار گذاشتیم وقتی بازنشسته شدیم کمی بیشتر باهم بازی کنیم!”منبع

اومتیتی تاکید کرد که از حضور در لچه راضی است: “شروع کار در لچه چالش بزرگی بود اما می دانم که موفقیت در این مرحله از زندگی ام چقدر ارزشمند است. این جا دوباره حال خوب خود را بازیافتم و به خاطرش از هواداران سپاسگزارم.”

اومتیتی قبل از اینکه تابستان گذشته به صورت قرضی به لچه بپیوندد، در 133 بازی برای بارسلونا به میدان رفت. البته این بازیکن تعداد زیادی از بازی های یاد شده را در سال های نخست حضورش انجام داده بود. او در بخش زیادی از حضورش در نیوکمپ با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد. انتقال اومتیتی به لچه اما موفقیت آمیز بود و او در حال حاضر یکی از بهترین های فصل لچه است.

او در مورد دوران سخت حضور در بارسا گفت: “در روزهای ابتدایی انتقالم به فوتبال اسپانیا احساس کردم که به اندازه کافی مورد توجه هستم و سطح فنی ام خوب است. بعد از مدتی احساس بی اعتمادی کردم، حالم بد شد و فهمیدم که دیگر کسی به من اعتقاد ندارد. آنجا احساس می کردم که در یک زندان حضور دارم.”