اکبری: دوست داریم جزو چهار تیم اول باشیم

وی ادامه داد: فدراسیون والیبال باید خیلی قبل‌تر از این بر موضوع استانداردسازی سالن‌ها توجه می‌کرد چرا که کمترین چیزی که در کل کشورهای دنیا دیده می‌شود استانداردسازی سخت‌افزاری سالن‌های ورزشی است. اگر یک سالن از نظر کفپوش استاندارد باشد بازیکنان مصدومیت‌ و کمردرد کمتری تجربه می‌کنند. استانداردسازی اقدام مثبتی است و اگر بازیکن به دلیل استاندارد نبودن سالن آسیب ببیند، سرمایه گذاری باشگاه روی بازیکن بی نتیجه خواهد ماند.منبع


پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان تاکید کرد که هدف این تیم حضور در جمع چهار تیم نهایی مسابقات لیگ برتر است.

اکبری: دوست داریم جزو چهار تیم اول باشیم

سرمربی تیم پیکان تهران در ادامه گفت: باقی تیم‌ها هم سر جایشان هستند به اضافه تیم مشهد و اردکان که امسال اضافه شدند و می‌تواند رقابت جذاب و خوبی میان تیم‌ها وجود داشته باشد. با توجه به پخش شدن بازیکنان خوب در تیم‌های مختلف این انتظار می‌رود که کیفیت لیگ امسال بهتر از سال‌های قبل باشد. برخی بازیکنان باتجربه‌تر شدند و برخی بازیکنان جدید و با انگیزه به چرخه لیگ اضافه شدند که می‌تواند روی کیفیت تیم‌ها اثرگذار باشد.

آماده هستیم که استارت مسابقات زده شود و بازی‌های خود را در لیگ برتر آغاز کنیم. تاکنون سه دیدار تدارکاتی داشتیم و در این هفته هم یک بازی دوستانه دیگر خواهیم داشت. ممکن است پیش از شروع مسابقات یک مسابقه دوستانه دیگر هم برنامه‌ریزی کنیم.

او با بیان این که سال گذشته 6 تیم قدرتمند در لیگ برتر حضور داشتند، تصریح کرد: در لیگ برتر 1400، 6 تیم قدرتمند مدعی قهرمانی بودند. سپاهان اصفهان یکی از این تیم‌ها بود که متاسفانه امسال فعالیت خود را در لیگ دسته یک ادامه می‌دهد و شهرداری ارومیه دیگر تیم قوی لیگ بود که به نظر می‌رسد امسال نسبت به سال گذشته افت داشته است. برای این تیم که در لیگ برتر حضور دارد آرزوی موفقیت می‌کنم اما سال گذشته هر دوی این تیم‌ها جزء مدعیان بالای جدول بودند.

اکبری درباره تغییرات ایجاد شده در لیگ برتر امسال گفت: سازمان لیگ هر سالی که زمان بیشتری برای برگزاری مسابقات داشته، یک مسابقه در هفته برگزار کرده و هر زمان فرصت کمتری در اختیار داشته در هر هفته دو مسابقه برگزار کرده است. ما تجربه هر دو شیوه را داریم اما در مجموع این تصمیم به نفع تیم‌های حاضر در شهرستان‌هاست تا به لحاظ حمل و نقل برای حضور در شهر میزبان مشکلات کمتری داشته باشند. امسال تیم‌ها با آرامش بیشتری در مسابقات حضور خواهند داشت و اگر آسیب جزیی باشد امکان برطرف کردن آن وجود دارد.


کد خبر : 1844856 |
31 شهریور 1401 ساعت 12:01 |
168 بازدید |

0
دیدگاه

اکبری در خصوص هدف تیم پیکان در لیگ برتر توضیح داد: هدف این است که جزء تیم‌های مدعی باشیم. چهار تیم قوی در لیگ حضور دارند که جزء تیم‌های خوب هستند و ما هم دوست داریم جزء چهار تیم اول ایران باشیم.

به گزارش “ورزش سه”، پیمان اکبری درباره تمرینات تیم پیکان برای حضور در لیگ برتر 1401 اظهار کرد: از هشتم مرداد تمرینات خود را شروع کردیم و نسبت به سال گذشته تغییرات کمی داشتیم. وضعیت جسمی بازیکنان خوب است جز یکی دو بازیکن که مصدومیت‌هایی جزئی دارند و امیدواریم قبل از شروع مسابقات با بهبودی کامل در مسابقات حاضر شوند.