ایتالیا که نیست، امیدوارم مسی جام را بالا ببردکد خبر : 1854137 |
27 آبان 1401 ساعت 19:30 |
434 بازدید |

0
دیدگاه

زامبروتا:


ستاره سابق تیم ملی ایتالیا و بارسلونا دوست دارد آرژانتین با لیونل مسی قهرمان جام جهانی 2022 شود.

ایتالیا که نیست، امیدوارم مسی جام را بالا ببرد

به گزارش “ورزش سه”، جان‌لوکا زامبروتا، ستاره سابق فوتبال ایتالیا، در غیاب تیم ملی کشورش دوست دارد آرژانتین عنوان قهرمانی را در قطر کسب کند. ایتالیا برای دومین دوره متوالی نتوانست مجوز حضور در جام جهانی را کسب کند و زامبروتا که در سال 2006 توانست با آتزوری قهرمان جهان شود، این را اتفاقی بسیار تلخ برای فوتبال ایتالیا می داند.

او که سابقه بازی برای بارسا را هم دارد، به آاس گفت:«واقعا غم‌انگیز است که در دو جام جهانی متوالی حضور نداریم. برزیل، ایتالیا و آلمان رکورددار قهرمانی در جام جهانی هستند و غیبت ما دردناک است. پیدا کردن دلیل این اتفاق واقع سخت است. مانچینی تیم را قهرمان یورو 2020 کرد ولی نتوانستیم به جام جهانی برویم و این توضیحش دشوار است. ایتالیا اما قدرتمندانه بر می گردد و در این تردید ندارم.»

زامبروتا در پاسخ به این سوال که در جام جهانی هوادار کدام تیم است، گفت:«هوادار آرژانتین هستم. افتخار بازی کنار لیونل مسی در بارسلونا را داشتم و هم تیمی فوق العاده ای بود. او یک جام جهانی در کارنامه افتخاراتش کم دارد و بسیار دوست دارم امسال جام را بالای سر ببرد. این مهمترین افتخار او خواهد بود و مستحقش است. او نابغه ای مثل مارادوناست و مثل آنها شاید هر 30 سال یک بار متولد شود.»

شانس های قهرمانی:«برزیل، فرانسه، آرژانتین و آلمان بیشترین شانس را دارند ولی امیدوارم جام جهانی مسی باشد.»منبع