اینزاگی: نیم‌فصل را با کلی حسرت تمام می‌کنیم

اخراج اشکرینیار که برخی منابع از پایان کار قطعی اش در سری A خبر می دهند در شرایطی صورت گرفت که او بازوبند کاپیتانی را هم بازو داشت. سرمربی اینتر در مورد دریافت دو کارت زرد توسط مدافع تیمش تاکید کرد: “من هنوز صحنه خطاها را ندیده ام. البته هرگز دو کارت زرد برای یک بازیکن تیم میزبان در 35 دقیقه نخست را ندیده بودم. اشکرینیار به بهترین شکل ممکن تمرین می کند. می دانیم روند مذاکرات برای تمدید با او متوقف شده اما باشگاه روی او و سایر بازینکانی که قراردادشان رو به اتمام است، کار می کند.”

او ادامه داد:” در نیمه دوم فرم خوبی داشتیم و در موقعیت های خطرناکی روی دروازه حریف ایجاد کردیم. فرصت های گل متعددی را از دست دادیم چرا که عجول و مشتاق پیروزی بودیم.”

در شرایطی که اشکرینیار در دقیقه 40 از زمین اخراج شده بود، اینتر با تک گل بالدانزی در اواسط نیمه دوم، بازی را به میهمان خود واگذار کرد. اینزاگی بعد از این نتیجه دور از انتظار گفت:” ما احتمال یک بازی سخت را پیش بینی کرده بودیم. شکست مهمی بود که در روند صعودی ما اختلال ایجاد کرد. بدیهی است که امشب، بهترین شب تیم ما نبود اما باید قبول کنیم که ده نفره شدن در دقیقه 40، کار اینتر را سخت تر کرد.”


کد خبر : 1866446 |
04 بهمن 1401 ساعت 08:01 |
2.4K بازدید |

0
دیدگاه

امشب، شب شانس اینتر نبود

به گزارش “ورزش سه”، اینترمیلان بعد از فتح سوپرجام که با غلبه بر میلان رقم خورد، انگیزه بسیاری برای کسب برد مقابل امپولی در هفته نوزدهم داشت تا موقتا از  روسونری سبقت گرفته و به رده دوم صعود کند. این اتفاق اما رخ نداد تا با قبول شکست مقابل میهمان میانه جدولی، شاگردان سیمونه اینزاگی همراه با از دست دادن شانس صعود یک پله ای، شاهد بیشتر شدن فاصله امتیازی خود با صدرنشین شوند.

1794600در واکنش به این سوال که آیا هفته گذشته قهرمانی سوپرجام را بیش از حد جشن گرفته اید که از آمادگی لازم دور بودید، اینزاگی پاسخ داد:” جشن ها بسیار محدود بود و ما سریع به خانه برگشته و تمرینات را از سرگرفتیم چون می دانستیم امپولی می تواند مشکل ساز باشد. ما بهترین شروع را نداشتیم اما اگر کار 11 به 11 ادامه می یافت، قضیه فرق می کرد. در دقایق پایانی یک ضربه ما هم به تیر خورد تا مشخص شود امشب شب شانس اینتر نیست.”

وقتی از اینزاگی پرسیده شد که آیا پس از اخراج اشکرینیار به بازی با چهار مدافع فکر کرده یا خیر، جواب داد:” نه، چون ترجیح دادم تعادل را در تیم حفظ کنم. البته مایه تاسف است که گلی را خوردیم که نباید دریافتش می کردیم.”


سیمونه اینزاکی تاکید کرد که شاگردانش با حسرت های بسیار از جمله شکست خانگی امشب مقابل امپولی به میانه های راه در سری A رسیدند.

اینزاگی: نیم‌فصل را با کلی حسرت تمام می‌کنیم

فاصله 13 امتیازی با ناپولی صدرنشین و عدم صعود موقت به رتبه دوم، سوال بعدی از سرمربی اینتر بود که او در پاسخ گفت:” نیم فصل اول را با 37 امتیاز و حسرت فراوان به پایان می رسانیم. درست است که 13 امتیاز اختلاف زیاد بوده و ناپولی یک حاشیه امنیت مناسب برای خود ساخته اما ما باید مبارزه خود را با بقیه ادامه دهیم.”منبع