اینزاگی: پورتو تمام شد، حالا باید دربی ایتالیا را ببریم

رویارویی برابر بنفیکا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و برخورد به میلان یا ناپولی در صورت صعود:«قطعا دوست داریم صعود کنیم و یک نیمه‌نهایی کاملا ایتالیایی را شاهد باشیم ولی الان من فقط به یوونتوس فکر می کنم. برابر پورتو مقاومتی جانانه داشتیم ولی آن بازی تمام شد و حالا فقط باید روی لیگ و دربی ایتالیا تمرکز کنیم. هفته های حساسی پیش رو داریم و بازی به بازی پیش می رویم.»منبع

به گزارش “ورزش سه”، فردا شب اینتر از هفته 27 سری آ در خانه خود میزبان یوونتوس است. دربی ایتالیا همیشه حساس است هرچند اینتر اکنون 12 امتیاز بیشتر از یوونتوس دارد و برای حفظ رتبه دوم می جنگد و یوونتوس در تلاش برای کسب سهمیه اروپایی است.

1796095


کد خبر : 1896455 |
27 اسفند 1401 ساعت 16:53 |
783 بازدید |

0
دیدگاه

اشکرینیار را فردا نداریم

سیمونه اینزاگی، مربی اینتر، در نشست خبری این بازی گفت:«می دانیم این بازی برای باشگاه و هواداران چه اهمیتی دارد. هر دو تیم در فرم خوبی هستند و به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان و لیگ اروپا رسیده اند. یوونتوس تیم بزرگی است و الان در بهترین فرم قرار دارد. بازیکنان بزرگ و قدرتمندی دارد و ما به آنها نهایت احترام را می گذاریم. دو بازی حساس دیگر در نیمه نهایی جام حذفی با آنها خواهیم داشت و در همه این بازی ها آمادگی ذهنی اهمیت بالایی دارد.»

وضعیت میلان اشکرینیار:«پس از بازی با پورتو فرصت زیادی برای استراحت نداشتیم و با دو روز تمرین به بازی با یووه می رسیم. در ماه آوریل بازی های فشرده و سنگینی در سه رقابت خواهیم داشت و نباید به بازیکنان خسته و مصدوم فشار آورد. اشکرینیار، باستونی و گوسنس قطعا فردا با ما نخواهند بود. من همه بازیکنانم را برای هفته های شلوغ پیش رو سالم و سرحال می خواهم.»

اینتر اغلب پس از بازی های لیگ قهرمانان در لیگ داخلی نتوانسته نتیجه مناسبی کسب کند:«صعود به یک چهارم نهایی موفقیت بزرگی برای ما بود و به آن افتخار می کنیم. این آخرین بازی سخت ما پس از یک دوره فشرده و شدید است. برخی بازیکنان خسته اند و مصدومانی هم داریم ولی تمرکز تیم روی بازی فرداست. می خواهیم با یک پیروزی خوب به فیفا دی برسیم. پس از این بازی 16 دیدار دشوار پیش رو داریم و به همه بازیکنانم نیاز دارم. پیروزی برابر یوونتوس برای پیشرفت ما در جدول کلیدی است.»


سیمونه اینزاگی ضمن ستایش از بازیکنانش به خاطر ارائه نمایش خوب برابر پورتو در لیگ قهرمانان گفت که حالا فقط باید روی پیروزی برابر یوونتوس تمرکز کنند. او غیبت میلان اشکرینیار را نیز تایید کرد.

اینزاگی: پورتو تمام شد، حالا باید دربی ایتالیا را ببریم