اینیستا: تصمیم انتقال به ژاپن درست بود

اینیستا بعد از خداحافظی با بلوگرانا قراردادی سه ساله به باشگاه ژاپنی ویسل کوبه امضا کرد. وقتی در سال 2021 این قرارداد به پایان رسید او قراردادش با ویسل کوبه را دو سال دیگر هم تمدید کرد.

1791218


کد خبر : 1864544 |
23 دی 1401 ساعت 20:40 |
1.6K بازدید |

0
دیدگاه


اینیستا، اسطوره بارسلونا، از تصمیم خود برای ترک بلوگرانا دفاع کرد و گفت از تصمیمش برای انتقال به فوتبال ژاپن پشیمان نیست.

اینیستا: تصمیم انتقال به ژاپن درست بود

اینیستا در این مصاحبه گفت:” انتقال به ژاپن تصمیم درستی بود. باید این کار را می‌کردم. از آنچه در بارسا به آن رسیده بودم راضی بودم و به این نتیجه رسیدم که بهترین زمان برای خداحافظی با باشگاه است. و خوشبختانه گذشت زمان نشان داد که حق با من بوده است. تصمیم من چه از نظر ورزشی و چه برای خانواده‌ام تصمیم درستی بود”.

به گزارش “ورزش سه”، آندرس اینیستا در ماه مه 2018 تصمیم گرفت باشگاه بارسلونا را ترک کرده و به ویسل کوبه در ژاپن منتقل شود. اینیستا که یکی از اسطوره‌های باشگاه بارسا به حساب می‌آمد بعد از آنکه با تیمش در آن فصل فاتح لالیگا شد به این نتیجه رسید که وقت خداحافظی فرا رسیده است.

اسطوره بارسلونا در مصاحبه‌ای با نشریه اتلتیک می‌گوید تصمیمش برای ترک بارسا تصمیم درستی بوده است. آنچه جدایی اینیستا از بلوگرانا را جنجالی کرده بود این بود که او پیشتر قراردادی با این باشگاه امضا کرده و متعهد شده بود که تا پایان عمر بازیکن بارسا باشد.

1791219

اینیستا در دوران بازی برای بارسلونا با ژاوی در خط میانی این تیم زوجی فوق‌العاده تشکیل داده بود. او و ژاوی به مدت 10 سال در مرکز خط میانی بارسا درخشیدند. اینیستا زمانی که با بارسا خداحافظی کرد 601 بار پیراهن باشگاه کاتالان را به تن کرده بود.

1791220منبع