بازگشت آقای قابل اعتماد به ترکیب سپاهان(عکس)

داسیلویرا که از ابتدای فصل رهبر خط دفاعی سپاهان بود و با عملکرد فوق‌العاده خود در ثبت پاس‌های صحیح، تحسین دنبال‌کنندگان فوتبال ایران را به دنبال داشت، امروز در کمپ باغ فردوس اصفهان پا به پای سایر طلایی‌پوشان تمرین کرد تا در صورت صلاحدید مورایس، از آمادگی کامل برای قرار‌گیری در ترکیب برخوردار باشد.

به گزارش “ورزش سه” تیم فوتبال سپاهان اصفهان روز پنج‌شنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان مس کرمان خواهد بود. دیداری پراهمیت برای شاگردان مورایس که بعد از شکست مقابل پیکان برای بازگشت به کورس قهرمانی سخت به سه امتیاز آن احتیاج دارند.

اما نکته ویژه ترکیب سپاهان در دو مسابقه گذشته، استفاده از زوج نیلسون – دانشگر در قلب خط دفاعی بود چرا که داسیلویرا، مدافع مورد اعتماد مورایس در طول فصل که کمتر دقیقه‌ای از مسابقات لیگ تا قبل از هفته دوازدهم را از دست داده بود، به دلیل مصدومیت، جایی در لیست تیمش نداشت.

مدافع 31 ساله و 188 سانتی‌متری سپاهان حالا با پشت سر گذاشتن مصدومیت احتمالا در کنار محمد دانشگر در ترکیب تیمش مقابل مس به میدان خواهد رفت.منبع
کد خبر : 1862569 |
12 دی 1401 ساعت 21:01 |
909 بازدید |

0
دیدگاه


به نظر می‌رسد رناتو داسیلویرا برای بازی مقابل مس کرمان به ترکیب تیمش برمی‌گردد.

بازگشت آقای قابل اعتماد به ترکیب سپاهان(عکس)

داسیلویرا پیش از مصدومیت در تمامی دقایق بازی‌های تیمش تا پایان هفته دوازدهم حاضر بود و دو کارت زرد هم در این 1080 دقیقه دریافت کرده است.