بازگشت با روحیه ستاره سپاهان به اردوگاه مورایس

باید دید قربانی که توانایی بازی در پست هافبک دفاعی و مدافع را نیز دارد، در ادامه مسیر چه شرایطی برای رقابت دوباره بازگشت به اردوی تیم ملی نصیب خود خواهد کرد.منبع


محمد قربانی که با نمایش موفق طی هفته‌های اخیر توانسته بود به اردوی تیم ملی نیز دعوت شود، در نهایت از جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی برای بازی با ازبکستان جا ماند.

بازگشت با روحیه ستاره سپاهان به اردوگاه مورایس

قربانی که در این فصل با ثبت دو گل در آسیا برای سپاهان نقش پررنگی در این تیم از خود به جا گذاشته و در ترکیب تیم امید ایران نیز مورد اعتماد رضا عنایتی بود، شانس این را داشت تا در 22 سالگی به اردوی تیم ملی نیز دعوت شود و طی یک فصل تجربه کار با سه مربی را دنبال کند.

با این حال قربانی در سفر به ازبکستان شانس همراهی تیم ملی را از دست داد و به اردوی سپاهان بازگشت تا خود را مهیای جدال حساس لیگ قهرمانان آسیا کند. مورایس که اعتماد ویژه‌ای به این ستاره جوان تیمش دارد، در تلاش است او را از نظر روحی – روانی به شرایط مطلوب رقابت دوباره رای دستیابی به پیراهن تیم ملی نزدیک کند.

به گزارش “ورزش سه”، هافبک جوان سپاهان که در این فصل با تدابیر تاکتیکی مورایس در چند پست برای این تیم به کار گرفته شده و توانسته در لیگ و همچنین آسیا نمایشی موفق از خود به جا بگذارد، با نظر امیر قلعه‌نویی به اردوی تیم ملی نیز دعوت شد.


کد خبر : 1981211 |
29 آبان 1402 ساعت 18:03 |
3.3K بازدید |

1
دیدگاه